e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • Szpinak ASTA (Spinacia oleracea) - 10 g

  Szpinak ASTA (Spinacia oleracea) - 10 g

  Odmiana wczesna, szybko rosnąca, tolerancyjna na mączniaka rzekomego. Tworzy duże rozety o wzniesionym pokroju i ciemnozielonych, gładkich liściach. Odmiana polecana do bezpośredniego spożycia i mrożenia. Gatunek ten można uprawiać w trzech terminach.

  Producent: Plantico

  2,40 zł

 • Szpinak GRETA mieszaniec F1 (Spinacia oleracea) - 12 g

  Szpinak GRETA mieszaniec F1 (Spinacia oleracea) - 12 g

  Odmiana tworząca duże rozety o ciemno-zielonych, słabo pomarszczonych liściach. Długo utrzymuje stadium konsumpcyjne i bardzo późno wybija pędy kwiatowe. Polecana do bezpośredniego spożycia oraz do przetwórstwa. Mieszaniec bardzo plenny we wszystkich cyklach uprawy, dobrze zimuje. Genetycznie odporny na 1, 2, 3 rasę mączniaka rzekomego.

  Producent: Plantico

  2,40 zł

 • Szpinak MATADOR (Spinacia oleracea) - 20 g

  Szpinak MATADOR (Spinacia oleracea) - 20 g

  Odmiana uniwersalna do uprawy wiosennej, jesiennej i ozimej. Bardzo dobra jako surowiec do mrożenia. Mało skłonna do wybijania w pędy nasienne. Liście duże, owalne, wydłużone, lekko karbowane, ciemnozielone. Dobrze zimuje w gruncie.

  Producent: Pnos Ożarów Maz.

  2,80 zł

 • Szpinak NOWOZELANDZKI (Spinacia oleracea) - 5 g

  Szpinak NOWOZELANDZKI (Spinacia oleracea) - 5 g

  Roślina o ciemnozielonych, bardzo mięsistych, romboidalnych, ostro zakończonych liściach. Częścią jadalną są liście i wierzchołki pędów. Może być zbierany w czasie kwitnienia, gdyż nie traci przez to wartości. Jest obojętny na długość dnia i dlatego może być również uprawiany na zbiór letni.

  Producent: Plantico

  2,40 zł

 • Szpinak ORBITA mieszaniec F1 (Spinacia oleracea) - 10 g

  Szpinak ORBITA mieszaniec F1 (Spinacia oleracea) - 10 g

  Odmiana późna, ale najdłużej utrzymująca dojrzałość użytkową. Bardzo odporna na wybijanie w pędy kwiatowe. Roślina tworzy bardzo duże rozety o lekko wniesionym pokroju, nadaje się do mechanicznego zbioru. Liście tej odmiany wyróżniają się wyjątkowo ciemnozieloną barwą, są mięsiste i słabo pomarszczone.

  Producent: Plantico

  2,60 zł