e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • Por BARTEK (Allium porrum) - 1 g

  Por BARTEK (Allium porrum) - 1 g

  Pierwsza polska odmiana pora. Bardzo dobrze zimuje w polu i dobrze odrasta po zimie. Odmiana późna, bardzo plenna. Daje bardzo dobre przyrosty wiosną.

  Producent: Plantico

  3,70 zł

 • Por ELEFANT (Allium porrum) - 1 g

  Por ELEFANT (Allium porrum) - 1 g

  Odmiana późna o okresie wegetacji 180-200 dni. Odmiana polecana do zbioru jesienią oraz przezimowania w polu i zbioru wiosną po rozmarznięciu gleby. Toleruje spadki temperatur do -15° C. Długość części konsumpcyjnej wynosi 15-20 cm.

  Producent: Werbena Art

  3,80 zł

 • Por GOLEM (Allium porrum) - 1 g

  Por GOLEM (Allium porrum) - 1 g

  Odmiana wczesna, tworząca ładnie wybieloną łodygę długości 40-45. Okres wegetacji wynosi 155-165 dni. Przeznaczona na zbiór letni i jesienny.

  Producent: Plantico

  3,80 zł

 • Por OCTOBER (Allium porrum) - 1 g

  Por OCTOBER (Allium porrum) - 1 g

  Odmiana średniopóźna o okresie wegetacji 175-185 dni. Odmiana polecana do zbioru jesienią, wytrzymuje spadki temperatur do -10° C. Długość białej części konsumpcyjnej wynosi 30-35cm.

  Producent: Werbena Art

  3,80 zł

 • Por TANGO (Allium porrum) - 1 g

  Por TANGO (Allium porrum) - 1 g

  Odmiana późna o okresie wegetacji 180-200 dni. Odmiana polecana do zbioru jesienią, wytrzymuje spadki temperatur do -10st C. Długość białej części konsumpcyjnej wynosi 25-30cm. Por może być uprawiany z rozsady lub z siewu wprost do gruntu. Por lubi towarzystwo selera, pomidorów, cebuli, kapusty i marchwi oraz ziół, więc warto go uprawiać na sąsiednich grządkach. Źle znosi uprawę z fasolą i grochem. Zbiór przeprowadza się od lipca do listopada.

  Producent: Werbena Art

  3,80 zł