e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • Bambus mrozoodporny (Phyllostachys) - 1 g

  Bambus mrozoodporny (Phyllostachys) - 1 g

  Fascynująca roślina, którą można uprawiać w doniczkach i ogrodach, nadając im orientalnego klimatu. Dzięki gęstemu ulistnieniu może być wykorzystana na żywopłoty i ekrany widokowe.

  Producent: Vilmorin

  14,70 zł

 • Drzewko kawowe (Coffea arabica) - 1,5 g

  Drzewko kawowe (Coffea arabica) - 1,5 g

  Krzew wysokości do 1 m, o błyszczących liściach i wonnych, białych kwiatach, do uprawy w pojemnikach w mieszkaniu. Latem można go wystawić na balkon, taras lub do ogrodu. Nasiona można wysiewać przez cały rok. Drzewko kwitnie i owocuje już w III roku uprawy. Latem rośliny regularnie podlewać i zasilać. Jesienią i zimą nie stosować nawozów i mniej podlewać. Uprawiać w miejscu jasnym, ale nie w pełnym słońcu.

  Producent: W. Legutko

  3,80 zł

 • Drzewo storczykowe (Surmia catalpa) - 6 g

  Drzewo storczykowe (Surmia catalpa) - 6 g

  Duże kwiaty koloru różowego, pachnące, przypominające kwiaty storczyka. Idealna do uprawy w domu. Zastosowanie: do uprawy w pojemnikach.

  Producent: Vilmorin

  11,40 zł

 • Eukaliptus cytrynowy (Eucalyptus citriodora) - 200 mg

  Eukaliptus cytrynowy (Eucalyptus citriodora) - 200 mg

  Roślina wieloletnia o wiecznie zielonych liściach i białych kwiatach. W naszym klimacie uprawiana we wnętrzach. Wydziela cytrnowo - eukaliptusowy zapach ODSTRASZAJĄCY OWADY. Ma zastosowanie do uprawy w pojemnikach, latem można wystawiać na balkony, tarasy. Kwiaty można wykorzystać do wazonu i do suchych kompozycji.

  Producent: Vilmorin

  3,70 zł

 • Herbata chińska (Camellia sinensis) - 5 ziaren

  Herbata chińska (Camellia sinensis) - 5 ziaren

  Krzew herbaciany, który możemy uprawiać na parapecie to kamelia chińska, dawniej znana jako herbata chińska. Tworzy duże, białe, przyjemnie pachnące kwiaty, a z jej liści i pąków, po uprzednim suszeniu, przyrządza się napar. W naszych warunkach klimatycznych możemy zbierać młode pąki do 4 razy w roku. Z jednego krzewu możemy otrzymać herbatę białą, zieloną, żółtą, czarną lub pu-erh.

  Producent: Vilmorin

  9,30 zł

 • Róża chińska (Rosa chinensis) - 0,2 g

  Róża chińska (Rosa chinensis) - 0,2 g

  Krzewy, wys. 30-50 cm, o pędach wzniesionych kwitnące nieprzerwanie od czerwca do jesieni. Bardzo dekoracyjnie wyglądają na rabatach lub przy ścianach w osłoniętych miejscach, może być także stosowana do uprawy w pojemnikach.

  Producent: W. Legutko

  2,80 zł

  Dostępność