e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • KIEŁKOWNICA - naczynie do kiełkowania (3-poziomowe)

  KIEŁKOWNICA - naczynie do kiełkowania (3-poziomowe)

  Bardzo wygodne naczynie do kiełkowania. Posiada trzy poziomy, na których można hodować jednocześnie trzy rodzaje kiełek.

  Producent: Bio-natura

  32,00 zł

 • KIEŁKOWNICA - naczynie do kiełkowania na tacce (zielona czuprynka)

  KIEŁKOWNICA - naczynie do kiełkowania na tacce (zielona czuprynka)

  Kiełkownica świetnie nadaje się do uprawy kiełków we własnej kuchni. Produkt jest prosty w użyciu. Kiełki należy przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu. Świeże i zdrowe kiełki są doskonałym dodatkiem do kanapek lub sałatek.

  Producent: Browin

  16,00 zł

  Dostępność

 • Mieszanka warzyw liściowych MESCLUN NA KIEŁKI - 1 g

  Mieszanka warzyw liściowych MESCLUN NA KIEŁKI - 1 g

  Delikatne listki różnych sałat, cykorii i ziół do uprawy w gruncie i całorocznej uprawy w skrzyniach i doniczkach. Idealna do przyrządzania smacznych sałatek, do dekoracji i do kanapek.

  Producent: Vilmorin

  6,30 zł

 • Nasiona na kiełki - KOZIERADKA - 20 g

  Nasiona na kiełki - KOZIERADKA - 20 g

  Kiełki kozieradki świetnym źródłem białka, żelaza oraz witamin A i C. Pozytywnie wpływają na działanie wątroby, dzięki czemu wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn. Usprawniają wchłanianie pokarmów, oraz wydzielanie soku trzustkowego, żołądkowego i jelitowego, a także wspomagają proces wytwarzania czerwonych krwinek.

  4,30 zł

 • Nasiona na kiełki - RZEŻUCHA - 30 g

  Nasiona na kiełki - RZEŻUCHA - 30 g

  Kiełki zawierają wszelkiego rodzaju witaminy, nienasycone kwasy tłuszczowe, makro- i mikroelementy, enzymy, białka oraz łatwo przyswajalne węglowodany. Osoby, które jedzą kiełki, mają zdrowsze serce, skórę, nerwy i mózg, obniża się im również poziom cholesterolu we krwi.

  Producent: Roltico

  4,30 zł

 • Nasiona na kiełki - SOCZEWICA - 20 g

  Nasiona na kiełki - SOCZEWICA - 20 g

  Kiełki soczewicy są bogate w kwas foliowy, mający krwiotwórcze działanie. Podobnie jak kiełki lucerny mogą jeść je osoby, które nie tolerują preparatów żelaza. To także dobry naturalny dodatek diety dla kobiet w ciąży (Kwas foliowy). Kiełki z soczewicy są delikatne w smaku, nadają się zarówno do jedzenia na surowo w sałatkach i surówkach, jak i na ciepło. Dobrze wpływają na stan zębów. Kiełki soczewicy przeciwdziałają zakażeniom wirusowym i mają działanie antynowotworowe.

  4,00 zł

 • Owies wielkanocny (Avena sativa) - 20 g

  Owies wielkanocny (Avena sativa) - 20 g

  Intensywna zieleń owsa wprowadza wiosnę i radosny nastrój na stole wielkanocnym. Owies w połączeniu z rzeżuchą stanowi idealną dekorację wielkanocną. Nasiona owsa należy wysiewać do doniczki z ziemią lub na talerzyku na watę, ligninę.
  Aby otrzymać owies na Święta Wielkanocne należy wysiewać go 10-14 dni przed świętami.

  Producent: Ogrodnik

  2,00 zł