e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • KIEŁKOWNICA - naczynie do kiełkowania (3-poziomowe)

  KIEŁKOWNICA - naczynie do kiełkowania (3-poziomowe)

  Bardzo wygodne naczynie do kiełkowania. Posiada trzy poziomy, na których można hodować jednocześnie trzy rodzaje kiełek.

  Producent: Bio-natura

  32,00 zł

 • KIEŁKOWNICA - naczynie do kiełkowania na tacce (zielona czuprynka)

  KIEŁKOWNICA - naczynie do kiełkowania na tacce (zielona czuprynka)

  Kiełkownica świetnie nadaje się do uprawy kiełków we własnej kuchni. Produkt jest prosty w użyciu. Kiełki należy przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu. Świeże i zdrowe kiełki są doskonałym dodatkiem do kanapek lub sałatek.

  Producent: Browin

  13,00 zł

 • Nasiona na kiełki - BROKUŁ - 8 g

  Nasiona na kiełki - BROKUŁ - 8 g

  Świeże kiełki nasion są źródłem cennych składników odżywczych: witamin, mikroelementów i enzymów. Nadają się doskonale do surówek, sałatek i jako dodatek do kanapek. Kiełki brokuła zawierają dużo białka, witaminy A, C, E, K i B, minerały (m.in. selen, cynk, wapń) oraz wiele wartościowych składników, takich jak koenzym Q10, błonnik, luteina i sulforafan, który przeciwdziała nowotworom.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - BRUKIEW - 10 g

  Nasiona na kiełki - BRUKIEW - 10 g

  Kiełki brukwi mają atrakcyjny świeży, wyrazisty smak przypominający smak kalarepy. Są smaczne i pożywne. Zawierają witaminy : A,C oraz z grupy B, składniki mineralne: żelazo, potas, magnez, siarkę, cynk. Są bogatym źródłem białka, błonnika, oleju gorczycznego oraz glukozynolanów.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - FASOLA CZERWONA - 50 g

  Nasiona na kiełki - FASOLA CZERWONA - 50 g

  Kiełki fasoli dostarczają cennego białka, które jest budulcem i surowcem energetycznym dla organizmu. Ponadto są źródłem wielu związków mineralnych jak: sole fosforu, magnezu, żelaza, wapnia, cynku i manganu oraz witamin przede wszystkim z grupy B.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - FASOLA MUNG - 40 g

  Nasiona na kiełki - FASOLA MUNG - 40 g

  Fasola mung (Vigna radiata), podobnie jak inne rośliny strączkowe jest nieocenionym źródłem białka. Wyhodowano ją w Chinach, specjalnie dla pozyskiwania kiełków. Dzięki obecności wytwarzanych w procesie kiełkowania enzymów białko jest łatwo przyswajalne, same kiełki zaś znacznie lżej strawne niż fasola. Fasola mung oprócz znacznych ilości białka, zawiera wszystkie ważne dla organizmu witaminy (A, B, C i E) oraz sole mineralne. Kiełki fasoli mung obniżają również poziom „złego" cholesterolu.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - JARMUŻ - 5 g

  Nasiona na kiełki - JARMUŻ - 5 g

  Kiełki jarmużu bogate są w witaminę A, K i C, a także w sód, potas i żelazo. Jarmuż znany jest ze swych właściwości antyoksydacyjnych, przeciwnowotworowych i przeciwzapalnych.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - KOZIERADKA - 20 g

  Nasiona na kiełki - KOZIERADKA - 20 g

  Kiełki kozieradki świetnym źródłem białka, żelaza oraz witamin A i C. Pozytywnie wpływają na działanie wątroby, dzięki czemu wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn. Usprawniają wchłanianie pokarmów, oraz wydzielanie soku trzustkowego, żołądkowego i jelitowego, a także wspomagają proces wytwarzania czerwonych krwinek.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - LEN - 10 g

  Nasiona na kiełki - LEN - 10 g

  Kiełki lnu polecane jako dodatek do różnorodnych dań, kanapek, surówek, sałatek. Produkcję kiełków najłatwiej prowadzić na kilku warstwach wilgotnej waty lub ligniny.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - LUCERNA - 20 g

  Nasiona na kiełki - LUCERNA - 20 g

  Kiełki lucerny są cennym źródłem fitoestrogenów, hormonów roślinnych, które w naturalny sposób pomagają zwalczać symptomy menopauzy. Szczególnie polecane są również kobietom w okresie ciąży i karmienia. Zapobiegają osteoporozie, nowotworom i chorobom serc.. Zawierają kanwaninę, substancję pomagającą zapobiegać szczególnym odmianom nowotworów, takich jak rak trzustki, okrężnicy, leukemia. Wzmacniają mięśnie, kości i zęby. Przynoszą ulgę w objawach związanych z reumatyzmem i artretyzmem.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - MIESZANKA FRANCUSKA - 20 g

  Nasiona na kiełki - MIESZANKA FRANCUSKA - 20 g

  Specjalnie skomponowana mieszanka z nasion: koniczyny, kopru, kozieradki, lucerny, rzodkiewki, szczypirku tworzy wykwitną kompozycję smakową. Optymalna zawartość makro- i mikroelementów świadczy o wyjątkowych walorach prozdrowotnych.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - MIESZANKA ŁAGODNA - 25 g

  Nasiona na kiełki - MIESZANKA ŁAGODNA - 25 g

  Mieszanka łagodna to mieszanka nasion na kiełki skomponowana z gatunków o uzupełniających się smakach i walorach odżywczych.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - MIESZANKA PIKANTNA - 30 g

  Nasiona na kiełki - MIESZANKA PIKANTNA - 30 g

  Mieszanka ostra na kiełki charakteryzuje się ciekawym, pikantnym smakiem. Jest źródłem wielu składników odżywczych. Zawiera bardzo dużo białka, witamin i związków mineralnych takich jak magnez, potas, wapń, żelazo. Posiada właściwości przeciwmiażdżycowe, ma działanie przeciwnowotworowe. Skład: rzodkiew, gorczyca, kozieradka-koniczyna grecka.

  2,30 zł

 • Nasiona na kiełki - MIESZANKA ROSYJSKA - 20 g

  Nasiona na kiełki - MIESZANKA ROSYJSKA - 20 g

  Mieszanka rosyjska to specjalnie skomponowana mieszanka o działaniu zwiększającym odporność organizmu, składająca się z nasion: gorczycy, koniczyny, kopru, kozieradki i szczypiorku. Posiada również właściwości dezynfekujące, przeciwzapalne, a także odtruwające organizm.

  2,30 zł

 • Nasiona na kiełki - MIX VITA PLUS - 20 g

  Nasiona na kiełki - MIX VITA PLUS - 20 g

  Mix Vita Plus to mieszanka nasion na kiełki skomponowana z gatunków wpływających korzystnie na stan skóry, włosów i paznokci. Zapobiegają osteoporozie, nowotworom, chorobom serca jak również wpływają wzmacniająco na system nerwowy. Posiadają zdolność odtruwania organizmu oraz zwalczają symptomy menopauzy.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - RZODKIEWKA - 20 g

  Nasiona na kiełki - RZODKIEWKA - 20 g

  Kiełki rzodkiewki są bardzo smaczne i zawierają największą spośród wszystkich kiełków ilość witaminy C. Ponadto odznaczają się wysoką zawartością siarki, dzięki czemu korzystnie wpływają na stan włosów, skóry i paznokci. Posiadają silne właściwości odkażające, antybakteryjne, oczyszczające i detoksykujące.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - RZODKIEWKA CZERWONA - 10 g

  Nasiona na kiełki - RZODKIEWKA CZERWONA - 10 g

  Świeże kiełki nasion mają wyjątkowo wysoką wartość odżywczą. W wypuszczanym przez roślinę pędzie koncentrują się wszystkie składniki odżywcze: witaminy A, C, B1, B6, E, H oraz składniki mineralne i mikroelementy. Są także źródłem białka, kwasów tłuszczowych omega-3 i błonnika. Mają wszechstronny wpływ na nasz organizm.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - SŁONECZNIK - 40 g

  Nasiona na kiełki - SŁONECZNIK - 40 g

  Kiełki słonecznika dostarczają organizmowi fosforu i wapnia, a więc substancji mineralnych wzmacniających kości i zęby oraz niezbędnego w procesie krwiotwórczym żelaza. Dodatkowo zawierają również magnez, potas oraz miedź i cynk. Powinni je włączyć do diety narażeni na niedobór tych pierwiastków wegetarianie. Kiełki słonecznika dostarczają organizmowi bardzo rzadko występującej w roślinach witaminy D, a także dużych ilości białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych.

  2,70 zł

 • Nasiona na kiełki - SOCZEWICA - 20 g

  Nasiona na kiełki - SOCZEWICA - 20 g

  Kiełki soczewicy są bogate w kwas foliowy, mający krwiotwórcze działanie. Podobnie jak kiełki lucerny mogą jeść je osoby, które nie tolerują preparatów żelaza. To także dobry naturalny dodatek diety dla kobiet w ciąży (Kwas foliowy). Kiełki z soczewicy są delikatne w smaku, nadają się zarówno do jedzenia na surowo w sałatkach i surówkach, jak i na ciepło. Dobrze wpływają na stan zębów. Kiełki soczewicy przeciwdziałają zakażeniom wirusowym i mają działanie antynowotworowe.

  2,70 zł

 • Owies wielkanocny (Avena sativa) - 5 g

  Owies wielkanocny (Avena sativa) - 5 g

  Owies wielkanocny do wysiania w ozdobnym naczyniu. Naczynie wyłożyć gazą, ligniną lub ziemią. Ustawić w jasnym miejscu. Podłoże utrzymywać stale wilgotne. Wschodzi w ciągu 10 dni. Na kiełki jadalne można wysiewać przez cały rok.

  Producent: Vilmorin

  2,20 zł