e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Nowości

 • Cukinia BRILLANTE F1 (Cucurbita pepo) - 15 nasion

  Cukinia BRILLANTE F1 (Cucurbita pepo) - 15 nasion

  Odmiana bardzo wczesna, o wyrównanych, cylindrycznych owocach. Okres wegetacji wynosi 50-55 dni. Owoce w kolorze ciemnozielonym z połyskiem. Rośliny mają doskonały wigor, szybko się regenerują. Odmiana odporna na choroby. Polecana do uprawy w otwartym gruncie.

  Producent: Pnos Ożarów Maz.

  10,50 zł

 • Dynia olbrzymia GOLIAS (Cucurbita maxima) - 3 g

  Dynia olbrzymia GOLIAS (Cucurbita maxima) - 3 g

  Odmiana o pokroju płożącym. Dynia o wyjątkowo dużych owocach, które osiągają wagę 18-30 kg, a w przypadku uprawy intensywnej nawet do 70 kg. Miąższ pomarańczowy, ładny, osiąga grubość 5-8 cm. Odmiana odpowiednia do przygotowywania przetworów, jak również do celów paszowych. Polecana do uprawy z bezpośredniego siewu do gruntu, jak i z rozsady.

  Producent: WegAna

  2,60 zł

 • Dynia piżmowa LUNGA DI NAPOLI (Cucurbita moschata) - 2 g

  Dynia piżmowa LUNGA DI NAPOLI (Cucurbita moschata) - 2 g

  Tworzy dynie cylindryczne zakończone maczugą. Na słabych glebach będzie dorastać do masy ok. 7-8 kg, ale na glebach żyznych może dorastać do 15 kg. Skórka dyni jest zielona z szarymi paskami i głębokim pomarańczowym miąższem zawierającym bardzo mało nasion. Charakteryzuje się bardzo smacznym i słodkim miąższem idealnym do spożywania na surowo – ma smak zbliżony do melona. Może być dodatkiem do surówek i sałatek. Można ją przechowywać od 3 do 6 miesięcy.

  Producent: WegAna

  3,10 zł

 • Pomidor szklarniowy - tunelowy ODAT F1 (Solanum lycopersicum L.) - 20 nasion

  Pomidor szklarniowy - tunelowy ODAT F1 (Solanum lycopersicum L.) - 20 nasion

  Odmiana wysoka, wczesna, plenna, do uprawy w szklarniach w tunelach foliowych, do ciepłego i zimnego pędzenia. Odporna na wirus mozaiki pomidorów (1,2,3), fuzariun i verticiliozę. Tworzy pomarańczowe, małe, wydłużone, jędrne owoce o wadze 15-19 g, zebrane w grona po 20-25 sztuk. Owoce są twarde, bardzo słodkie, nie miękną i dojrzewają równomiernie w gronie.

  Producent: WegAna

  14,50 zł

 • Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę jabłkóweczkę - 2 szt.

  Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę jabłkóweczkę - 2 szt.

  Pułapki monitorujące służą do odławiania owadów, wykorzystując efekt selektywnego wyławiania wybranego gatunku owada stanowiącego największe zagrożenie.

  Producent: ABC

  28,00 zł

 • Rzodkiewka kulista DIANA (Raphanus sativus) - 5 g

  Rzodkiewka kulista DIANA (Raphanus sativus) - 5 g

  Odmiana średnio wczesna o okresie wegetacji wynoszącym 30-35 dni. Polecana do uprawy oraz w otwartym gruncie przez cały okres wegetacji. Cechuje ją wysoka odporność na wybijanie w pędy kwiatostanowe nawet w okresie uprawy latem.

  Producent: WegAna

  2,40 zł

 • Rzodkiewka kulista VIOLA (Raphanus sativus) - 10 g

  Rzodkiewka kulista VIOLA (Raphanus sativus) - 10 g

  Odmiana późna o okresie wegetacji wynoszącym 35-38 dni od wysiewu nasion. Tworzy okrągłe zgrubienia charakteryzujące się żywym, fioletowym kolorem. Miąższ delikatny, smaczny, bez skłonności do parcenia. Odporna na pękanie i wybijanie w pędy kwiatostanowe. Polecana do upraw w czasie całego sezonu w otwartym gruncie (także w lecie).

  Producent: WegAna

  2,40 zł

 • Rzodkiewka podłużna FELICJA (Raphanus sativus) - 5 g

  Rzodkiewka podłużna FELICJA (Raphanus sativus) - 5 g

  Odmiana wczesna, o okresie wegetacji wynoszącym 32-37 dni od wysiewu nasion. Tworzy zgrubienia paluszkowe, purpurowe z białym końcem. Odporna na wybijanie w pędy kwiatostanowe i gąbczenie struktury miąższu.

  Producent: WegAna

  2,20 zł

 • Sałata mieszanka odmian (Lactuca sativa) - 1 g

  Sałata mieszanka odmian (Lactuca sativa) - 1 g

  Mieszankę tworzą nasiona odmian polecane do całosezonowej uprawy w gruncie: Rekord – odmiana wczesna o okresie wegetacji wynoszącym 65-75 dni od wysiewu. Zielona w typie Lollo Bionda do uprawy wiosną, latem i jesienią. Odporna na wybijanie w pędy kwiatowe. Nikolaj – odmiana wczesna o okresie wegetacji wynoszącym 60-70 dni od wysiewu. W typie Lollo Rosa, czerwonawe liście, są średnio ciemne/ciemne, pęcherzykowate, do uprawy w gruncie wiosną, latem i jesienią. Odporna na wybijanie w pędy kwiatowe.

  Producent: WegAna

  2,40 zł