e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Nowości

 • Afanisep 25 WP - 25 g (następca preparatu Coopex 25 WP)

  Afanisep 25 WP - 25 g (następca preparatu Coopex 25 WP)

  Afanisep 25 WP jest to skuteczny preparat owadobójczy przeznaczony do oprysku. Efektywnie zwalcza owady latające i biegające takie jak: karaluchy, prusaki, pluskwy, mrówki, pchły, rybiki, komary, muchy oraz inne owady, które występują w pomieszczeniach zamkniętych oraz na zewnątrz budynków.

  Producent: Fregata

  19,00 zł

 • Cebula dymka EFEKT III - 0,5 kg

  Cebula dymka EFEKT III - 0,5 kg

  Odmiana średniopóźna, plenna, bardzo dobra do bezpośredniego spożycia i do długiego przechowania. Cebule twarde, kuliste (70-90g), miąższ biało-kremowy, łuska brązowo-żółta. Rozmiar: 15 - 20 mm. Ilość: 110 szt. Waga: 1 kg.

  6,50 zł

 • Cukinia TERMINATOR F1 (Cucurbita pepo) - 2 g

  Cukinia TERMINATOR F1 (Cucurbita pepo) - 2 g

  Roślina o pokroju krzaczastym z bez rozgałęzień. Młode owoce są ciemno zielone z lekkim połyskiem. W pełni dojrzały owoc jest średniej długości do długiego, walcowaty, bardzo ciemnozielony. Odmiana ta jest także polecana do uprawy w tunelu foliowym i pod włókniną.

  Producent: Werbena Art

  3,80 zł

 • FITOGARD Środek do zaprawy nasion i dezynfekcji narzędzi - 5 ml

  FITOGARD Środek do zaprawy nasion i dezynfekcji narzędzi - 5 ml

  Sumin Fitogard jest to naturalny, wodny roztwór kwasu octowego wykazujący działanie grzybobójcze i bakteriobójcze. Produkt w formie płynu do rozcieńczania wodą. Do stosowania w formie zimnego roztworu wodnego, jako zaprawa nasienna dla marchwi, pomidora, papryki, kapusty oraz do dezynfekcji mechanicznych narzędzi tnących.

  Producent: Sumin

  13,00 zł

 • Kalendarz biodynamiczny 2023 - EKOLOGICZNY PORADNIK KSIĘŻYCOWY

  Kalendarz biodynamiczny 2023 - EKOLOGICZNY PORADNIK KSIĘŻYCOWY

  Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2023 zawiera jak co roku: dni najlepszych siewów, zbiorów, nasadzeń. Najkorzystniejsze terminy prac w ogrodach, pasiekach, na polach, w stawach. Najlepsze dni brań ryb dla wędkarzy. Orientacyjne prognozy pogody na rok i każdy miesiąc. Porady i wskazówki dla ogrodników i rolników.

  Producent: Gaj

  17,99 zł

 • Karczoch hiszpański (Cynara cardunculus) - 1 g

  Karczoch hiszpański (Cynara cardunculus) - 1 g

  Bylina o dużych kwiatach. Wymaga gleby żyznej, próchnicznej. Zastosowanie: na kwiat cięty i na rabaty bylinowe.

  Producent: Torseed

  3,40 zł

 • Mieszanka warzyw liściowych MESCLUN NA KIEŁKI - 1 g

  Mieszanka warzyw liściowych MESCLUN NA KIEŁKI - 1 g

  Delikatne listki różnych sałat, cykorii i ziół do uprawy w gruncie i całorocznej uprawy w skrzyniach i doniczkach. Idealna do przyrządzania smacznych sałatek, do dekoracji i do kanapek.

  Producent: Vilmorin

  6,30 zł

 • MIZUNA Japońska musztarda - mieszanka zielona i czerwona (Brassica rapa var.japonica) - 1 g

  MIZUNA Japońska musztarda - mieszanka zielona i czerwona (Brassica rapa var.japonica) - 1 g

  To mieszanka nasion popularnych odmian mizuny – bardzo smacznej i wartościowej rośliny liściowej, nazywanej również japońską musztardą. To proste w pielęgnacji, bardzo zdrowe warzywo, łatwe w uprawie nawet na kuchennym parapecie. Delikatnie kruche, soczyste lecz ostre w smaku liście z musztardową nutą – dostarczają niezwykłych wrażeń smakowych. Zawierają mnóstwo witamin i soli mineralnych, wspomagają utrzymanie dobrej kondycji, odporności, a spożywane regularnie wspierają dbanie o układ krążenia, układ nerwowy i pokarmowy.

  Producent: Werbena Art

  3,20 zł

 • Nawóz z Guano dla wszystkich roślin ogrodowych - 1 kg

  Nawóz z Guano dla wszystkich roślin ogrodowych - 1 kg

  Nawóz z Guano jest produktem trawienia ryb (sardela peruwiańska, makrela, sardynka i pejerrey) stanowiących pożywienie ptaków morskich, który następnie pod wpływem unikalnych warunków atmosferycznych, przekształca sie w nawóz łatwo przyswajalny przez rośliny. Guano z wysp peruwiańskich jest najlepszym i najbardziej kompletnym nawozem organicznym na świecie. Peruwiańskie GUANO dodatkowo zawiera pewna ilość bakterii, które są nitryfkantami oraz grzybów wspomagających rośliny w przyswajaniu składników pokarmowych.

  Producent: Zielony dom

  23,00 zł

 • Ogórek gruntowy, koserwowy, kwaszeniak CORVETA F1 (Cucumis sativus) - 3 g

  Ogórek gruntowy, koserwowy, kwaszeniak CORVETA F1 (Cucumis sativus) - 3 g

  Odmiana wczesna bardzo plenna, tworzy ciemnozielone owoce, o delikatnej skórce, cylindryczne, smaczne z rzadko rozsianymi brodawkami z białymi kolcami. Owoce nie posiadają goryczy, ta cecha uwarunkowana jest genetycznie. Odmiana odporna na:  wirusa mozaiki ogórka, parcha dyniowatych, mączniaka prawdziwego, wirus żółtej mozaiki cukinii i wirusa żółtej mozaiki ogórka. Odmiana polecana do kwaszenia i przygotowywania przetworów – konserwowania.
   

  Producent: Werbena Art

  3,80 zł

 • Papryka ostra GUTERA (Capsicum annuum) - 0,5 g

  Papryka ostra GUTERA (Capsicum annuum) - 0,5 g

  Odmiana ostra, polecana do uprawy w donicach na balkonach oraz otwartym gruncie do uprawy amatorskiej. Możną ją uprawiać także pod osłonami. Rośliny średnio wysokie, tworzą zwisające, długie owoce, ciemno zielone w fazie dojrzałości technicznej, czerwone w fazie dojrzałości botanicznej. Owoce polecane są do bezpośredniego spożycia, przyprawiania oraz suszenia.

  Producent: Werbena Art

  4,30 zł

 • Papryka ostra KORAL (Capsicum annuum) - 0,5 g

  Papryka ostra KORAL (Capsicum annuum) - 0,5 g

  Odmiana średnio wczesna, ostra, do uprawy otwartym gruncie. Rośliny średnio wysokie, tworzą owoce okrągłe o wielkości 2-3 cm, bardzo ostre, ciemnozielone w fazie dojrzałości technicznej, czerwone w fazie dojrzałości botanicznej. Owoce polecane są do bezpośredniego spożycia – przyprawiania, konserwowania i suszenia.

  Producent: WegAna

  4,30 zł

 • Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony CENCARA F1 (Solanum lycopersicum) - 200 mg

  Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony CENCARA F1 (Solanum lycopersicum) - 200 mg

  Bardzo wyrównana, średnio wczesna odmiana do uprawy pod osłonami. Owoce czerwone, cylindryczne, nieco wydłużone, o masie do 110 g., lśniące, bez zielonej piętki. Odmiana o przedłużonej trwałości pozbiorczej. Nadaje się do produkcji przetworów.

  Producent: Vilmorin

  15,80 zł

 • Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony HERODES (Solanum lycopersicum L.) - 0,5 g

  Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony HERODES (Solanum lycopersicum L.) - 0,5 g

  Odmiana średnio wczesna, plenna do uprawy w tunelach foliowych i w gruncie przy palikach. Tworzy owoce  bardzo duże, w przekroju poprzecznym sercowate o wadze do 250 g. Owoce są mięsiste, różowe w fazie dojrzałości z wysoką zawartością suchej masy. Owoce polecane do bezpośredniego spożycia. Plastry owoców nadają się do grillowania, na kanapki do hamburgerów. Owoce mogą być także wykorzystywane do przetwarzania.

  Producent: Werbena Art

  3,80 zł

 • Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony PALAVA F1 (Lycopersicon esculentum) - 0,1 g

  Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony PALAVA F1 (Lycopersicon esculentum) - 0,1 g

  Odmiana wysoka, średnio wczesna, plenna do uprawy w szklarniach w tunelach foliowych, do ciepłego i zimnego pędzenia, w cieplejszych obszarach można uprawiać ją w gruncie przy palikach. Odporna na fuzariun, verticiliozę i wirusa mozaiki pomidorów. Tworzy owoce duże jędrne, okrągłe do okrągłych spłaszczonych, bez żebrowania o wadze 140-160 g w kolorze czerwonym. Owoce nie miękną i mają przedłużoną trwałość (odmiana w typie LSL).

  Producent: Werbena Art

  6,80 zł

 • Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony SONET F1 (Lycopersicon esculentum) - 0,1 g

  Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony SONET F1 (Lycopersicon esculentum) - 0,1 g

  Odmiana wysoka wczesna, plenna do uprawy pod osłonami i w gruncie. Tworzy owoce typu śliwkowego w kolorze czerwonym o masie ok. 90 gram, zebrane są w grona po 8-10 szt., są jędrne nie pękają i nie spadają. Owoce charakteryzują się wysoka zawartością suchej masy, równomiernie dojrzewają w jednym gronie. Owoce tej odmiany są bardzo smaczne i aromatyczne.

  Producent: Werbena Art

  4,80 zł

 • Pomidor koktajlowy BLACKBALL (Solanum lycopersicum L.) - 0,2 g

  Pomidor koktajlowy BLACKBALL (Solanum lycopersicum L.) - 0,2 g

  Odmiana wysoka o ciągłym typie wzrostu, przeznaczona do uprawy w gruncie przy palikach, pod osłonami lub w donicach i skrzynkach balkonowych. Owoce słodkie, wyjątkowo smaczne, okrągłe, drobne, o średnicy 2-2,5cm i masie od 40 do 60 g. Skórka koloru purpurowo-brązowego, owoce w przekroju czerwone.

  Producent: Werbena Art

  4,10 zł

 • Pomidor koktajlowy GOLDKRONE (Solanum lycopersicum L.) - 0,5 g

  Pomidor koktajlowy GOLDKRONE (Solanum lycopersicum L.) - 0,5 g

  Odmiana koktajlowa, plenna wczesna, do uprawy w tunelach foliowych oraz w gruncie przy palikach, polecana także do uprawy w doniczkach i pojemnikach na balkonach, tarasach. Tworzy owoce okrągłe, żółte o wadze 20-30 g, zebrane w grona składające się z kilkunastu owoców. Owoce polecane są do bezpośredniego spożycia i konserwowania w całości.

  Producent: Werbena Art

  3,80 zł

 • Pomidor koktajlowy MANDAT F1 (Solanum lycopersicum L.) - 20 nasion

  Pomidor koktajlowy MANDAT F1 (Solanum lycopersicum L.) - 20 nasion

  Odmiana wysoka, wczesna, wysokoplenna do uprawy pod osłonami oraz w gruncie. Tworzy owoce bardzo małe walcowate (w kształcie daktyla) w kolorze czerwonym bardzo słodkie. Owoce zebrane są w długie grona z 20-25 jędrnymi owocami, które nie pękają i nie spadają. Owoce są jednakowej wielkości ok. 10-15g, równomiernie dojrzewają w jednym gronie. Owoce tej odmiany są bardzo smaczne i bardzo aromatyczne. Owoce polecane są do bezpośredniego spożycia oraz przetwarzania np. pomidory (całe owoce) w zalewie.

  Producent: Werbena Art

  10,80 zł

 • Pomidor koktajlowy ODAT F1 (Solanum lycopersicum L.) - 20 nasion,

  Pomidor koktajlowy ODAT F1 (Solanum lycopersicum L.) - 20 nasion,

  Odmiana wysoka, wczesna, plenna, do uprawy w szklarniach, w tunelach foliowych, do ciepłego i zimnego pędzenia, w cieplejszych obszarach można uprawiać ją w gruncie oraz przy palikach. Odporna na wirusa mozaiki pomidorów (1,2,3), fuzarium i verticiliozę. Tworzy pomarańczowe, małe, wydłużone, jędrne owoce o wadze 15-19g, zebrane w grona po 20-25 szt. Owoce są twarde bardzo słodkie, nie miękną i dojrzewają równomiernie w gronie.

  Producent: Werbena Art

  12,80 zł