e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Nowości

 • Agrocover Koncentrat (zwalcza mszyce, przędziorki, czerwce) - 50 ml

  Agrocover Koncentrat (zwalcza mszyce, przędziorki, czerwce) - 50 ml

  Produkt pochodzenia naturalnego na bazie oleju rydzowego, w formie koncentratu przeznaczony do fizycznego eliminowania szkodliwych owadów i roztoczy tj. mszyc, przędziorków, miseczników, mączlików, wciornastków, miodówek, czerwców oraz form zimujących niektórych szkodników. Do stosowania w uprawach roślin sadowniczych, warzywniczych, ozdobnych oraz ziół.

  Producent: Target

  22,00 zł

 • Bazylia święta (Ocimum sanctum) - 0,5 g

  Bazylia święta (Ocimum sanctum) - 0,5 g

  Roślina wieloletnia, wysokości 30-40cm, z fioletowymi pachnącymi kwiatami. Świeże liście mają szerokie zastosowanie w kuchni jako dodatek do sałatek, serów, ryb i sosów. Bazylia święta jest przydatna w lecznictwie, jako zioło działające rozkurczowo, przeciwbakteryjnie, przeciwbólowo i obniżające poziom cholesterolu we krwi.

  Producent: W. Legutko

  3,10 zł

 • Cebula dymka czerwona KARMEN - 0,25 kg

  Cebula dymka czerwona KARMEN - 0,25 kg

  Odmiana plenna średnio-późna. Tworzy cebule kuliste, lekko spłaszczone. Sucha łuska ciemnoczerwona, dobrze przylegająca. Masa cebuli 80 - 100 g. Miąższ czerwono - biały. Polecana do bezpośredniego spożycia (do sałatek), świetnie nadaje się do przechowywania oraz na przetwory.

  4,00 zł

 • Cebula dymka EFEKT III - 0,5 kg

  Cebula dymka EFEKT III - 0,5 kg

  Odmiana średniopóźna, plenna, bardzo dobra do bezpośredniego spożycia i do długiego przechowania. Cebule twarde, kuliste (70-90g), miąższ biało-kremowy, łuska brązowo-żółta. Rozmiar: 15 - 20 mm. Ilość: 110 szt. Waga: 1 kg.

  6,00 zł

 • Cebula dymka szalotka GOLDEN GOURMET - 0,25 kg

  Cebula dymka szalotka GOLDEN GOURMET - 0,25 kg

  Odmiana średnio-wczesna, daje okrągłe szalotki z silną, złocisto-żółtą skórką. Odmiana może być uprawiana na glebie dowolnego typu i nadaje się do krótkiego przechowywania. Pochodzenie: Holandia. Rozmiar: 7 - 14 mm. Waga: 0,25 kg.

  5,80 zł

 • Cebula dymka szalotka RED SUN - 0,25 kg

  Cebula dymka szalotka RED SUN - 0,25 kg

  Odmiana o drobnych, podłużnych cebulach i łagodnym smaku. Nadaje się do uprawy amatorskiej w ogródkach działkowych i przydomowych. Posiada liczne walory smakowe, zdrowotne, a także doskonale sprawdza się w uprawie amatorskiej. Pochodzenie: Holandia. Rozmiar: 7 - 14 mm. Waga: 0,25 kg.

  5,80 zł

 • Fungi-LIMIT - 10 g (choroby grzybowe, biopreparat)

  Fungi-LIMIT - 10 g (choroby grzybowe, biopreparat)

  Fungi-LIMIT, to preparat mikrobiologiczny stwarzający niekorzystne warunki dla rozwoju chorób grzybowych warzyw, drzew i krzewów owocowych i roślin ozdobnych. Bardzo duża bioróżnorodność bakterii w preparacie Fungi-LIMIT, skutecznie odbudowuje naturalną mikroflory części nadziemnych roślin poprawiając ich odporność, tworząc barierę zapobiegającą rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów. Szczelna powłoka stworzona z bakterii zawartych w preparacie, skutecznie ogranicza porażenia takimi chorobami jak

  Producent: Agrecol

  19,00 zł

 • Goździk siny (różowo-czerwony) (Dianthus gratianopolitanus) - 0,1 g

  Goździk siny (różowo-czerwony) (Dianthus gratianopolitanus) - 0,1 g

  Roślina szklarniowa o fantazyjnych różnobarwnych kwiatach, osadzonych na długich szypułkach. Zastosowanie: jako roślina doniczkowa i na kwiat cięty.

  Producent: Torseed

  2,70 zł

 • Grammini-LIMIT - 10 g (pędraki, nicienie)

  Grammini-LIMIT - 10 g (pędraki, nicienie)

  Grammini-LIMIT, to preparat mikrobiologiczny stwarzający niekorzystne warunki dla rozwoju i żerowania larw pędraków, drutowców, nicieni i innych szkodników trawników. Mikroorganizmy zawarte w preparacie dzięki szybkiemu zasiedleniu strefy korzeniowej trawnika tworzą barierę ochronną zmniejszając chęć żerowania szkodników, ograniczając tym samym ubytki w trawniku. Dodatkowym efektem jest pobudzanie i stymulowanie wzrostu korzeni roślin, co wpływa na poprawę wyglądu i kondycji trawnika.

  Producent: Agrecol

  21,00 zł

 • HELP PLANT FE (żelazo, chelat żelaza) - 20 ml

  HELP PLANT FE (żelazo, chelat żelaza) - 20 ml

  Interwencyjny, specjalistyczny produkt, przeznaczony do zapobiegania oraz eliminowania chorób fizjologicznych występujących w roślinie z powodu niedoboru Żelaza (Fe).

  Producent: Sumin

  5,80 zł

 • Kalendarz biodynamiczny 2021 - Działkowiec

  Kalendarz biodynamiczny 2021 - Działkowiec

  Z nim poznacie biodynamiczną metodę uprawy, a przestrzeganie jej zasad ułatwi pracę w ogrodzie gwarantując obfite, zdrowe plony i efektownie kwitnące rabaty, przyczyni się do wzmocnienia wzrostu roślin i chroni je przed patogenami, zapewni smaczną, zdrową i aromatyczną żywność.

  Producent: Działkowiec

  10,90 zł

 • Kalendarz biodynamiczny 2021 - WPŁYW KSIĘŻYCA (Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok)

  Kalendarz biodynamiczny 2021 - WPŁYW KSIĘŻYCA (Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok)

  Wpływ Księżyca 2021 - Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok. Piętnasta edycja!

  Producent: Zysk

  19,90 zł

 • Kalendarz biodynamiczny ścienny 2021 - Działkowiec

  Kalendarz biodynamiczny ścienny 2021 - Działkowiec

  Elegancki Kalendarz ścienny ze wspaniałymi zdjęciami ogrodów. Przejrzyste kalendarium z oznaczeniem dni świątecznych, imienin, faz Księżyca oraz czasem sadzenia i ogrodniczymi wskazówkami na każdy miesiąc.

  Producent: Działkowiec

  16,90 zł

 • Kwiaty jadalne, mieszanka jednoroczna - 4 g

  Kwiaty jadalne, mieszanka jednoroczna - 4 g

  Specjalnie dobrana mieszanka kwiatów jadalnych (nagietek lekarski, nasturcja karłowa, chaber bławatek, ogórecznik lekarski) będąca wyjątkowo smacznym dodatkiem do surówek, sałatek, zup, dań mięsnych, deserów i wypieków. Kwiaty można jeść na surowo, gotować, suszyć, kandyzować. Są bogate w witaminy oraz nadają potrawom niepowtarzalny smak, aromat i kolor.

  Producent: Plantico

  3,00 zł

 • Lepinox Plus (zwalcza ćmę bukszpanową i gąsienice motyli) - 10 g

  Lepinox Plus (zwalcza ćmę bukszpanową i gąsienice motyli) - 10 g

  Preparat przeznczony do efektywnej kontroli gąsienic motyli. Szczególnie polecany do walki z ćmą bukszpanową oraz w ekologicznej ochronie roślin. Na roślinie działa powierzchniowo. Zawiera naturalnie występującą na roślinach oraz w glebie bakterię Bacillus thuringiensis.

  Producent: Target

  18,00 zł

 • Lepinox Plus (zwalcza ćmę bukszpanową i gąsienice motyli) - 30 g

  Lepinox Plus (zwalcza ćmę bukszpanową i gąsienice motyli) - 30 g

  Preparat przeznczony do efektywnej kontroli gąsienic motyli. Szczególnie polecany do walki z ćmą bukszpanową oraz w ekologicznej ochronie roślin. Na roślinie działa powierzchniowo. Zawiera naturalnie występującą na roślinach oraz w glebie bakterię Bacillus thuringiensis.

  Producent: Target

  38,00 zł

 • Mieszanka roślin dziko rosnących - 125 g

  Mieszanka roślin dziko rosnących - 125 g

  Atrakcyjna mieszanka roślin jednorocznych i wieloletnich dziko rosnących. Zróżnicowanie roślin pod względem wysokości (do 120 cm), pokroju, terminu kwitnienia, daje możliwość stworzenia urokliwego, dzikiego zakątka w ogrodzie lub parku. Kwiaty są atrakcyjne dla pszczół i motyli. Pozostawiając rośliny jednoroczne w gruncie do momentu wytworzenia nasion doprowadzimy do ich samoistnego rozsiania. W ten sposób uzyska się corocznie kwitnące rośliny.

  Producent: W. Legutko

  24,00 zł

 • Nemapsil-LIMIT - 10 g (połyśnice i nicienie)

  Nemapsil-LIMIT - 10 g (połyśnice i nicienie)

  Nemapsil-LIMIT to preparat mikrobiologiczny stwarzający niekorzystne warunki dla rozwoju i żerowania nicieni oraz larw połyśnicy marchwianki w uprawach warzyw. Preparat poprawia jakość środowiska gleby wokół korzeni warzyw tj. marchwi, pietruszki, selera, buraka, ziemniaków oraz innych roślin narażonych na żerowanie nicieni glebowych i larw połyśnicy marchwianki. Zawarte w preparacie mikroorganizmy i wyciągi roślinne, zmieniają środowisko glebowe na niekorzystne dla rozwoju szkodników.

  Producent: Agrecol

  19,00 zł

 • Opuchlak-LIMIT - 10 g (opuchlaki)

  Opuchlak-LIMIT - 10 g (opuchlaki)

  Opuchlak-LIMIT to preparat mikrobiologiczny stwarzający niekorzystne warunki dla rozwoju i żerowania larw opuchlaka w uprawie roślin jagodowych i ozdobnych. Zawarte w preparacie mikroorganizmy i wyciągi roślinne, zmieniają środowisko glebowe na niekorzystne dla rozwoju larw opuchlaków. Dzięki temu zmniejsza się liczebność larw oraz osobników dorosłych.Dzięki Opuchlak-LIMIT zmniejsza się ilość roślin porażonych przez opuchlaki.

  Producent: Agrecol

  24,00 zł

 • P-DRAKOL - 50 g Mikrobiologiczny preparat doglebowy odstraszający szkodniki glebowe takie jak nicienie, larwy chrząszczy (pędraki, drutowce)

  P-DRAKOL - 50 g Mikrobiologiczny preparat doglebowy odstraszający szkodniki glebowe takie jak nicienie, larwy chrząszczy (pędraki, drutowce)

  Mikrobiologiczny preparat doglebowy odstraszający nicienie oraz inne szkodniki glebowe takie jak larwy chrząszczy – pędraki , drutowce. P-Drakol to produkt o najwyższym stężeniu pożytecznych bakterii na rynku. Jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt domowych oraz roślin ponieważ nie zawiera substancji chemicznych oraz pochodzących od organizmów genetycznie modyfikowanych.

  Producent: Target

  47,00 zł