e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Nowości

 • Kalendarz biodynamiczny 2023 - Działkowiec

  Kalendarz biodynamiczny 2023 - Działkowiec

  Z nim poznacie biodynamiczną metodę uprawy, a przestrzeganie jej zasad ułatwi pracę w ogrodzie gwarantując obfite, zdrowe plony i efektownie kwitnące rabaty, przyczyni się do wzmocnienia wzrostu roślin i chroni je przed patogenami, zapewni smaczną, zdrową i aromatyczną żywność.

  Producent: Działkowiec

  12,10 zł

 • Kalendarz biodynamiczny 2023 - EKOLOGICZNY PORADNIK KSIĘŻYCOWY

  Kalendarz biodynamiczny 2023 - EKOLOGICZNY PORADNIK KSIĘŻYCOWY

  Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2023 zawiera jak co roku: dni najlepszych siewów, zbiorów, nasadzeń. Najkorzystniejsze terminy prac w ogrodach, pasiekach, na polach, w stawach. Najlepsze dni brań ryb dla wędkarzy. Orientacyjne prognozy pogody na rok i każdy miesiąc. Porady i wskazówki dla ogrodników i rolników.

  Producent: Gaj

  17,99 zł

 • Kalendarz biodynamiczny ścienny 2023 - OGRÓDKI PRZYDOMOWE

  Kalendarz biodynamiczny ścienny 2023 - OGRÓDKI PRZYDOMOWE

  Kalendarz ścienny Ogródki przydomowe - kalendarz biodynamiczny na 2023 rok, to 12 stron z pięknymi zdjęciami ogrodów. Idealna pozycja dla wszystkich posiadaczy przydomowego ogródka. Format kalendarza po rozłożeniu to 28 x 40 cm.

  Producent: Lucrum

  13,50 zł

 • Ogórek szklarniowy, pod osłony BRAWO F1 (Cucumis sativus) - 2 g

  Ogórek szklarniowy, pod osłony BRAWO F1 (Cucumis sativus) - 2 g

  Ogórek ten stanowi najnowszą propozycję firmy W. Legutko, przeznaczoną do uprawy pod wysokimi i niskimi osłonami. To wczesna partenokarpiczna, bardzo plenna odmiana, doskonała do produkcji ogórka małosolnego oraz do kwaszenia.
  Zielone, kształtne owoce ze średnią brodawką są doskonałe do bezpośredniego spożycia. Wyróżnia się odpornością na wirusa mozaiki ogórka i parcha dyniowatych oraz cechuje wysoką tolerancją na mączniaka rzekomego i prawdziwego.

  Producent: W. Legutko

  5,30 zł

 • Pomidor szklarniowy - tunelowy BELLADONA F1 (Lycopersicon esculentum) - 8 nasion

  Pomidor szklarniowy - tunelowy BELLADONA F1 (Lycopersicon esculentum) - 8 nasion

  Odmiana o średniej sile wzrostu. Rośliny o zwartym pokroju, dużych opadających liściach i krótkich międzywęźlach. Owoc kulisty o masie 250-350 g, lekko żebrowany, bez zielonej piętki. Do bezpośredniego spożycia w postaci sałatek i dodatku do kanapek. Tolerancyjna na niekorzystne warunki termiczne i świetlne.

  Producent: Vilmorin

  16,50 zł

 • Pomidor szklarniowy - tunelowy HONEY MOON F1 (Lycopersicon esculentum) - 7 nasion

  Pomidor szklarniowy - tunelowy HONEY MOON F1 (Lycopersicon esculentum) - 7 nasion

  Wczesna i plenna odmiana malinowa. Owoce o masie do 250-300 g mają kulisty, lekko spłaszczony kształt z delikatnie zarysowanym żebrowaniem. Są smaczne, dość twarde, równomiernie wybarwione na różowy kolor. Zastosowanie: do bezpośredniego spożycia w postaci sałatek i dodatku do kanapek. Odmiana jest odporna na wirusa ToMV, fuzaryjne więdnięcie pomidorów i werticiliozę. Wykazuje dużą tolerancję na zarazę ziemniaczaną (Pi).

  Producent: Vilmorin

  17,80 zł