e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • Papryka ostra CAYENNA (Capsicum annuum) - 0,4 g

  Papryka ostra CAYENNA (Capsicum annuum) - 0,4 g

  Odmiana o cienkich, długich, ostro zakończonych, intensywnie czerwonych owocach. Wyróżnia się bardzo ostrym smakiem. Używana w kuchni. Niewielkie ilości tego owocu podniosą walory smakowe potraw.

  Producent: Plantico

  4,60 zł

 • Papryka ostra chińska HABANERO LIMON (Capsicum chinense) - 0,15 g

  Papryka ostra chińska HABANERO LIMON (Capsicum chinense) - 0,15 g

  Odmiana średnio późna, o oryginalnych, małych cytrynowobiałych owocach, bardzo ostrych w smaku (300 000 w skali Scoville'a). Jej owoce są doskonałe jako baza sosów, past, olejków przyprawowych oraz jako dodatek do marynat mięs czy ryb. Ze względu na swój ostry smak nie poleca się tej odmiany do spożycia na surowo.

  Producent: W. Legutko

  5,80 zł

 • Papryka ostra chińska HABANERO ORANGE (Capsicum chinense) - 0,15 g

  Papryka ostra chińska HABANERO ORANGE (Capsicum chinense) - 0,15 g

  Odmiana średnio późna, o oryginalnych, małych, pomarańczowych owocach, bardzo ostrych w smaku (300 000 w skali Scoville'a). Jej owoce są doskonałe jako baza sosów, past, olejków przyprawowych oraz jako dodatek do marynat mięs czy ryb. Ze względu na swój wyjątkowo ostry smak nie poleca się tej odmiany do spożycia na surowo. Uprawiać w miejscach nasłonecznionych, zacisznych, na żyznej glebie.

  Producent: W. Legutko

  6,80 zł

 • Papryka ostra chińska HABANERO RED (Capsicum chinense) - 0,15 g

  Papryka ostra chińska HABANERO RED (Capsicum chinense) - 0,15 g

  Odmiana średnio późna, o oryginalnych, małych, czerwonych owocach, bardzo ostrych w smaku (300 000 w skali Scoville'a). Jej owoce są doskonałe jako baza sosów, past, olejków przyprawowych oraz jako dodatek do marynat mięs czy ryb. Ze względu na swój wyjątkowo ostry smak nie poleca się tej odmiany do spożycia na surowo.

  Producent: W. Legutko

  5,80 zł

 • Papryka ostra doniczkowa PEPPINO F1 (Capsicum annuum) - 10 ziaren

  Papryka ostra doniczkowa PEPPINO F1 (Capsicum annuum) - 10 ziaren

  Odmiana ostra, bardzo dekoracyjna. Waga owocu sięga ok. 60g. Gotowa do zbioru po ok. 120 dniach. Zastosowanie: jako przyprawa do zup, sosów, potraw mięsnych. Odmiana papryki przeznaczona do uprawy w pojemnikach.

  Producent: Vilmorin

  17,50 zł

 • Papryka ostra HABANERO MIX (Capsicum annuum) - 25 ziaren

  Papryka ostra HABANERO MIX (Capsicum annuum) - 25 ziaren

  Jedna z najostrzejszych papryk chilli. Mimo swojej pikantności ma wyraźny posmak owoców tropikalnych, a zwłaszcza brzoskwiń oraz moreli. Bardzo pikantna przyprawa do sosów, zup, gulaszu, chili con carne lub bigosu. Do potraw z mięsa mielonego.

  Producent: Vilmorin

  9,30 zł

 • Papryka ostra OKRASNY ZVONEK (Capsicum baccatum) - 0,15 g

  Papryka ostra OKRASNY ZVONEK (Capsicum baccatum) - 0,15 g

  Odmiana późna o wyjątkowym kształcie owoców przypominającym dzwonek. Owoce czerwone, bardzo ostre (200 000 w skali Scoville'a). Jej owoce są doskonałe jako baza sosów, past, olejków przyprawowych oraz jako dodatek do marynat mięs czy ryb. Ze względu na swój wyjątkowo ostry smak nie poleca się tej odmiany do spożycia na surowo.

  Producent: W. Legutko

  5,30 zł