e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • Burak ćwikłowy CZERWONA KULA 2 (Beta vulgaris) - taśma 6 m

  Burak ćwikłowy CZERWONA KULA 2 (Beta vulgaris) - taśma 6 m

  Popularna odmiana, przeznaczona na zbiór letni i jesienny. O kulistych korzeniach, miąższ krwistoczerwony o słabo zarysowanych pierścieniach, bardzo smaczny. Posiada wysokie walory smakowe i zdrowotne. Lubi glebę bogatą w składniki pokarmowe. Doskonały do bezpośredniego spożycia i długiego przechowywania.

  Producent: Pnos Ożarów Maz.

  6,40 zł

 • Burak ćwikłowy KARMAZYN (Beta vulgaris) - taśma 5 m

  Burak ćwikłowy KARMAZYN (Beta vulgaris) - taśma 5 m

  Odmiana późna, plenna. Korzeń kulisty, wyrównany o masie 400 g. Miąższ intensywnie ciemnoczerwony, z podwyższoną zawartością cukrów. Okres wegetacji: ok. 110 dni. Odmiana polecana do uprawy na użytek zimowy, do przechowywania i przetwórstwa.

  Producent: Plantico

  6,70 zł

 • Burak ćwikłowy OPOLSKI (Beta vulgaris) - taśma 6 m

  Burak ćwikłowy OPOLSKI (Beta vulgaris) - taśma 6 m

  Korzeń o cylindrycznym kształcie, miąższ karminowoczerwony, o delikatnej konsystencji i doskonałym smaku, z niewidocznymi lub słabo zaznaczonymi pierścieniami. Odmiana przeznaczona do bezpośredniego spożycia, przechowywania i do przetwórstwa. Korzenie są doskonałe do konserwowania pod każdą postacią.

  Producent: Pnos Ożarów Maz.

  6,40 zł

 • Marchew późna BERLIKUMER 2 PERFEKCJA (Daucus carota) - taśma 5 m

  Marchew późna BERLIKUMER 2 PERFEKCJA (Daucus carota) - taśma 5 m

  Odmiana późna, bardzo plenna. Szczególnie przydatna do przechowywania i przetwórstwa. Okres wegetacji ok. 150 dni. Korzeń spichrzowy długości 16–19 cm, lekko stożkowaty, o tępej nasadzie. Walec osiowy średniej wielkości, barwą podobny do kory (pomarańczowy). Miąższ soczysty, wyjątkowo smaczny. W uprawie na redlinach uzyskuje się lepszą jakość plonu.

  Producent: Torseed

  6,70 zł

 • Marchew wczesna BOLERO F1 (Daucus carota) - taśma 7 m

  Marchew wczesna BOLERO F1 (Daucus carota) - taśma 7 m

  Odmiana wczesna, plenna, niezwykle słodka i smaczna. Nadaje się do produkcji wczesnej marchwi pęczkowej i do przechowywania. Doskonale nadaje się do nie konserwowych przetworów i soków. Dojrzałe korzenie marchwi należy zbierać już w lipcu i październiku. Najlepiej udaje się na glebach żyznych, próchniczych.

  Producent: Vilmorin

  8,20 zł

 • Marchew wczesna typ karotka JAGNA (Daucus carota) - taśma 5 m

  Marchew wczesna typ karotka JAGNA (Daucus carota) - taśma 5 m

  Marchew Jagna to wczesna odmiana typu karotka, o krótkim okresie wegetacji. Jagna polecana jest szczególnie na wczesny zbiór pęczkowy i nadaje się do niedługiegoprzechowywania. Jej stożkowate zgrubienia korzeniowe skrywają pyszny, jędrny miąższ,

  Producent: Plantico

  6,70 zł

 • Ogórek gruntowy, konserwowy, kwaszeniak SOPLICA F1 (Cucumis sativus) - taśma 5 m

  Ogórek gruntowy, konserwowy, kwaszeniak SOPLICA F1 (Cucumis sativus) - taśma 5 m

  Odmiana heterozyjna, z przewagą kwiatów żeńskich, średniowczesna, bardzo plenna, o długim okresie plonowania. Charakteryzuje się silnym wigorem i dużą zdolnością regeneracji, co pozwala na przedłużenie zbiorów do późnej jesieni. Owoce bez goryczy, o atrakcyjnej zielonej barwie, z jasnymi smugami do 3/4 długości, małymi brodawkami i białymi kolcami, kształtne. Mieszaniec odporny na parcha dyniowatych i mączniaka prawdziwego, wysoce tolerancyjny wobec mączniaka rzekomego.

  Producent: Plantico

  6,70 zł

 • Pietruszka korzeniowa późna KAŚKA (Petroselinum crispum) - taśma 5 m

  Pietruszka korzeniowa późna KAŚKA (Petroselinum crispum) - taśma 5 m

  Odmiana plenna, średnio późna. Korzenie długie 15-20 cm o masie 150-200 g. Miąższ aromatyczny, jędrny, kremowo-biały. Polecana do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa i przechowywania.

  Producent: Plantico

  6,70 zł

 • Rzodkiewka kulista GALAXY (Raphanus sativus) - taśma 5 m

  Rzodkiewka kulista GALAXY (Raphanus sativus) - taśma 5 m

  Odmiana wczesna, okres wegetacji – 30 dni od wysiewu do zbioru. Polecana do uprawy w gruncie Wytwarza kuliste zgrubienie korzeniowe dorastające do dużych rozmiarów bez skłonności do parcenia. Ładny czerwony kolor obejmuje całe zgrubienie. Wyrównana w kształcie, jednocześnie dojrzewająca. Odmiana plenna.

  Producent: Plantico

  6,80 zł

 • Rzodkiewka podłużna MILA (Raphanus sativus) - taśma 5 m

  Rzodkiewka podłużna MILA (Raphanus sativus) - taśma 5 m

  Nasiona na taśmie ułatwiają wysiew do gruntu. Równomierne rozmieszczenie nasion eliminuje po wschodach potrzebę przerywki. W opakowaniu 5 metrów taśmy na której znajduje się 250 nasion rzodkiewki.

  Producent: Plantico

  6,40 zł