e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • Asarina (Asarina scandens) - 0,01 g

  Asarina (Asarina scandens) - 0,01 g

  Roślina jednoroczna, o lejkowatych kwiatach dł. około 7cm. Gatunek ten dobrze rośnie na każdej przepuszczalnej glebie. Nadaje się na kwiat cięty i jako roślina pnąca.

  Producent: Plantico

  5,80 zł

 • Fasola ozdobna (mieszanka) (Phaseolus coccineus) - 10 g

  Fasola ozdobna (mieszanka) (Phaseolus coccineus) - 10 g

  Jednoroczna, pnąca roślina o cienkich wijących się pędach i dużych liściach. Okazałe motylkowe kwiaty zebrane w grona. Doskonale nadaje się do obsadzania altan, werand, murków, ogrodzeń i balkonów.

  Producent: W. Legutko

  2,60 zł

 • Fasolnik egipski, Wspięga (Lablab purpureus) - 3 g

  Fasolnik egipski, Wspięga (Lablab purpureus) - 3 g

  Rośliny pnące o różowofioletowych motylkowatych kwiatach zebranych w grona długości 20-30 cm, do okrywania ścian, altan. Kwitnie od czerwca do września. Rośnie dobrze w każdej dobrze przepuszczalnej glebie w pełnym słońcu.

  Producent: W. Legutko

  3,00 zł

 • Groszek pachnący (mieszanka) (Lathyrus odoratus) - 5 g

  Groszek pachnący (mieszanka) (Lathyrus odoratus) - 5 g

  Roślina jednoroczna, pnąca wys. do 1,2 m. o pachnących kwiatach zebranych w luźne kwiatostany. Na płatkach kwiatów, obok barwy podstawowej występują smugi, paski i plamki innej, kontrastowej barwy, co nadaje kwiatom niepowtarzalnego uroku. Doskonała roślina do uprawy przy ogrodzeniach, pergolach, na balkonach, a także na kwiat cięty.

  Producent: W. Legutko

  2,60 zł

 • Groszek pachnący NIGHT & DAY (Lathyrus odoratus) - 3 g

  Groszek pachnący NIGHT & DAY (Lathyrus odoratus) - 3 g

  Roślina jednoroczna pnąca, wysokość do 1,2 m o wiśniowo karminowych i białych pachnących kwiatach. Wymaga gleby żyznej, głęboko uprawionej, zasobnej w wapń. Stanowisko słoneczne. Zastosowanie; do okrywania ogrodzeń, balkonów, werand, na kwiat cięty .

  Producent: W. Legutko

  2,60 zł

 • Męczennica błękitna, Passiflora (Passiflora coerulea) - 0,2 g

  Męczennica błękitna, Passiflora (Passiflora coerulea) - 0,2 g

  Roślina wieloletnia, doniczkowa, pnąca do 2 m wysokości. Okazałe o ciekawej budowie kwiaty barwy błękitnej z purpurowo-błękitnym przykoronkiem ukazują się od lipca do września. Uprawiać w większych pomieszczeniach. Latem można wystawić na balkon lub taras chroniąc przed silnym nasłonecznieniem.

  Producent: W. Legutko

  4,30 zł

 • Mina (Mina lobata) - 0,5 g

  Mina (Mina lobata) - 0,5 g

  Roślina jednoroczna. Pnącze wysokości 5m. Kwiaty zebrane w okazałe kwiatostany, najpierw czerwone, później przebarwiające się na czerwono-żółto. Polecana do obsadzania krat, pergoli, murków, balkonów. Kwitnie od lipca do późnej jesieni.

  Producent: Plantico

  2,60 zł

 • Nasturcja kanaryjska (Tropaeolum peregrinum) - 2 g

  Nasturcja kanaryjska (Tropaeolum peregrinum) - 2 g

  Roślina roczna pnąca, obficie i długo kwitnąca. Kwiaty drobne barwy żółtej. Wysiew w połowie kwietnia po 2-3 nasiona do doniczek. Na miejsca stałe wysadza się w drugiej połowie maja.

  Producent: W. Legutko

  2,80 zł

 • Nasturcja pnąca (mieszanka) (Tropaeolum majus) - 6 g

  Nasturcja pnąca (mieszanka) (Tropaeolum majus) - 6 g

  Roślina jednoroczna o długich, gładkich pędach i półpełnych, czerwonych kwiatach średnicy około 7 cm. Kwitnie od czerwca do października. Do okrywania altan, balkonów, na kwiat cięty.

  Producent: Pnos Ożarów Maz.

  2,30 zł

  Dostępność

 • Nasturcja wysoka pnąca (Tropaeolum majus max.) - 6 g

  Nasturcja wysoka pnąca (Tropaeolum majus max.) - 6 g

  Roślina jednoroczna wyrastająca do 3 m wysokości. Kwiaty kielichowate barwy żółtej, pomarańczowej i szkarłatnej. Wyjątkowo łatwa w uprawie roślina, stosowana do okrywania altan, balkonów, ogrodzeń południowych ścian.

  Producent: W. Legutko

  2,60 zł

 • Ogórek meksykański (melothria scabra) - 10 szt.

  Ogórek meksykański (melothria scabra) - 10 szt.

  Roślina jednoroczna pnąca o owocach w kształcie arbuza, wielkości 2-2,5 cm. Owoce wykorzystywane są w kuchni jako dodatek do sałatek, kiszenia czy marynowania. Polecany również do obsadzenia krat, altan lub pergoli.

  Producent: Polan

  3,80 zł

 • Tunbergia (Thunbergia alata) - 0,5 g

  Tunbergia (Thunbergia alata) - 0,5 g

  Roślina jednoroczna, pnąca lub płożąca się. Tworzy liczne, jaskrawożółte kwiaty z czarnym aksamitnym oczkiem. Znajduje zastosowanie jako roślina pnąca do okrywania krat, altan, płotów. Można ją także uprawiać w wiszących doniczkach jako roślinę pokojową.

  Producent: Plantico

  2,80 zł

 • Wilec o kwiatach dwubarnych (mieszanka) (Ipomoea tricolor) - 2 g

  Wilec o kwiatach dwubarnych (mieszanka) (Ipomoea tricolor) - 2 g

  Intensywnie rosnąca roślina jednoroczna o wijących się pędach, dorastająca do wysokość 2,5-3m. Od połowy lipca do przymrozków w godzinach przedpołudniowych rośliny obsypane są okazałymi kielichowatymi, dwubarwnymi kwiatami. Wykorzystywana do obsadzania pergoli, siatek, balkonów, altan.

  Producent: W. Legutko

  3,80 zł

 • Wilec purpurowy (mieszanka) (Ipomea purpurea) - 3 g

  Wilec purpurowy (mieszanka) (Ipomea purpurea) - 3 g

  Roślina jednoroczna o wiotkich, cienkich łodygach rozgałęziających się przy ziemi. Kwiaty duże, kielichowate, w dni słoneczne zamykają się przed południem i otwierają ponownie wieczorem, w dni pochmurne pozostaja otwarte przez cały dzień.

  Producent: Plantico

  2,60 zł

 • Wilec, Powój pnący ARLEKIN (Ipomea purpurea) - 1 g

  Wilec, Powój pnący ARLEKIN (Ipomea purpurea) - 1 g

  Intensywnie rosnąca roślina jednoroczna o wijących się pędach, dorastająca do wysokości 2,5 m. Od polowy lipca do przymrozków rośliny obsypane są kielichowatymi kwiatami o wyjątkowej barwie. Na tle podstawowej białej barwy występują niebieskie, różowe i fioletowe smugi, paski i plamki. Atrakcyjna roślina do obsadzania altan, pergoli, siatek i balkonów.

  Producent: W. Legutko

  3,80 zł

 • Wilec, Powój pnący HEAVENLY BLUE (Ipomoea tricolor) - 2 g

  Wilec, Powój pnący HEAVENLY BLUE (Ipomoea tricolor) - 2 g

  Intensywnie rosnąca roślina pnąca, osiągająca 2,5 - 3 m wys. Okazałe kielichowate kwiaty w wyjątkowej lazurowoniebieskiej barwie z białą gardzielą. Atrakcyjna roślina do obsadzania altan, pergoli, siatek i balkonów

  Producent: W. Legutko

  3,30 zł