e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • Asarina (Asarina scandens) - 0,03 g

  Asarina (Asarina scandens) - 0,03 g

  Efektowne rośliny pnące, o różnobarwnych kwiatach długości około 7 cm. Zastosowanie: do obsadzania osłoniętych ścian, tarasów, balkonów, altan lub wysokich ogrodzeń.

  Producent: W. Legutko

  3,30 zł

 • Fasolnik egipski, Wspięga (Lablab purpureus) - 3 g

  Fasolnik egipski, Wspięga (Lablab purpureus) - 3 g

  Rośliny pnące o różowofioletowych motylkowatych kwiatach zebranych w grona długości 20-30 cm, do okrywania ścian, altan. Kwitnie od czerwca do września. Rośnie dobrze w każdej dobrze przepuszczalnej glebie w pełnym słońcu.

  Producent: W. Legutko

  3,00 zł

 • Groszek pachnący (mieszanka) (Lathyrus odoratus) - 5 g

  Groszek pachnący (mieszanka) (Lathyrus odoratus) - 5 g

  Roślina jednoroczna pnąca wys. 100-150 cm o różnobarwnych pachnących kwiatach. Stanowisko słoneczne. Kwitnie: czerwiec - wrzesień. Zastosowanie: do okrywania ogrodzeń, balkonów, werand, na kwiat cięty.

  Producent: W. Legutko

  2,40 zł

 • Kobea pnąca (biała) (Cobea scandens) - 0,5 g

  Kobea pnąca (biała) (Cobea scandens) - 0,5 g

  Roślina jednoroczna, pnąca się. Wymaga gleby gliniastej, próchnicznej, dostatecznie wilgotnej. Stanowisko słoneczne lub półcieniste. Zabiegi pielęgnacyjne: częste podlewanie i nawożenie, co 10-14 dni. Zastosowanie: skrzynki balkonowe, pergole, altany i ozdobne kraty. Ilość nasion w 1g: 20 szt.

  Producent: Plantico

  3,30 zł

 • Kobea pnąca (fioletowa) (Cobea scandens) - 0,5 g

  Kobea pnąca (fioletowa) (Cobea scandens) - 0,5 g

  Roślina pnąca, jednoroczna o długich łodygach 5 - 10 m. Liście pierzaste zakończone wąsami czepnymi. Kwiaty duże, dzwonkowate, fioletowe. Zastosowanie: do okrywania altan, werand, balkonów. Wymaga gleby próchniczej, dostatecznie wilgotnej.

  Producent: Plantico

  3,30 zł

 • Kobea pnąca (mieszanka) (Cobea scandens) - 0,5 g

  Kobea pnąca (mieszanka) (Cobea scandens) - 0,5 g

  Roślina jednoroczna, pnąca się. Wymaga gleby gliniastej, próchnicznej, dostatecznie wilgotnej. Zabiegi pielęgnacyjne: częste podlewanie i nawożenie, co 10-14 dni. Zastosowanie: skrzynki balkonowe, pergole, altany i ozdobne kraty. Ilość nasion w 1g: 20 szt.

  Producent: Plantico

  3,30 zł

 • Męczennica błękitna, Passiflora (Passiflora coerulea) - 0,2 g

  Męczennica błękitna, Passiflora (Passiflora coerulea) - 0,2 g

  Roślina wieloletnia, doniczkowa, pnąca do 2 m wysokości. Okazałe o ciekawej budowie kwiaty barwy błękitnej z purpurowo-błękitnym przykoronkiem ukazują się od lipca do września. Uprawiać w większych pomieszczeniach. Latem można wystawić na balkon lub taras chroniąc przed silnym nasłonecznieniem.

  Producent: Torseed

  4,30 zł

 • Mina (Mina lobata) - 0,5 g

  Mina (Mina lobata) - 0,5 g

  Roślina jednoroczna. Pnącze wysokości 5m. Kwiaty zebrane w okazałe kwiatostany, najpierw czerwone, później przebarwiające się na czerwono-żółto. Polecana do obsadzania krat, pergoli, murków, balkonów. Kwitnie od lipca do późnej jesieni.

  Producent: Plantico

  2,60 zł

 • Nasturcja kanaryjska (Tropaeolum peregrinum) - 2 g

  Nasturcja kanaryjska (Tropaeolum peregrinum) - 2 g

  Roślina roczna pnąca, obficie i długo kwitnąca. Kwiaty drobne barwy żółtej. Wysiew w połowie kwietnia po 2-3 nasiona do doniczek. Na miejsca stałe wysadza się w drugiej połowie maja.

  Producent: W. Legutko

  2,80 zł

 • Nasturcja pnąca (mieszanka) (Tropaeolum majus) - 6 g

  Nasturcja pnąca (mieszanka) (Tropaeolum majus) - 6 g

  Roślina jednoroczna o długich, gładkich pędach i półpełnych, czerwonych kwiatach średnicy około 7 cm. Kwitnie od czerwca do października. Do okrywania altan, balkonów, na kwiat cięty.

  Producent: Pnos Ożarów Maz.

  2,30 zł

  Dostępność

 • Rodochiton (Rhodochiton atrosanguineus) - 6 nasion

  Rodochiton (Rhodochiton atrosanguineus) - 6 nasion

  Jednoroczne egzotyczne pnące czepnych ogonkach liściowych i efektownych fioletowoczerwonych kwiatach. Kwitnie od lipca do października. Zastosowanie: do obsadzania altan, pergoli, balkonów, do uprawy w wiszących pojemnikach.

  Producent: W. Legutko

  6,60 zł

 • Tunbergia (Thunbergia alata) - 0,5 g

  Tunbergia (Thunbergia alata) - 0,5 g

  Roślina jednoroczna, pnąca lub płożąca się. Tworzy liczne, jaskrawożółte kwiaty z czarnym aksamitnym oczkiem. Znajduje zastosowanie jako roślina pnąca do okrywania krat, altan, płotów. Można ją także uprawiać w wiszących doniczkach jako roślinę pokojową.

  Producent: Plantico

  2,80 zł

 • Wilec pierzasty (mieszanka) (Ipomoea pennata) - 1 g

  Wilec pierzasty (mieszanka) (Ipomoea pennata) - 1 g

  Jednoroczna roślina pnąca, dorastająca do 4m wysokości o oryginalnych pierzastych liściach. Od połowy lipca do przymrozków rośliny obsypane są są lejkowatymi, białymi, czerwonymi i różowymi kwiatami. Atrakcyjna roślina do obsadzania altan, pergoli, ogrodzeń i balkonów.

  Producent: W. Legutko

  2,70 zł

 • Wilec szkarłatny (Quamoclit coccinea) - 1 g

  Wilec szkarłatny (Quamoclit coccinea) - 1 g

  Jednoroczna roślina pnąca, wys. ok 2 metrów o silnie wcinanych, pierzastych liściach i pędach z gronami trąbkowatych, czerwonoszkarłatnych kwiatów. Atrakcyjna i oryginalna roślina do uprawy na balkonach, przy pergolach, bramkach, jako roślina osłonowa lub okrywowa.

  Producent: W. Legutko

  2,50 zł

 • Wilec, Powój pnący HEAVENLY BLUE (Ipomoea tricolor) - 2 g

  Wilec, Powój pnący HEAVENLY BLUE (Ipomoea tricolor) - 2 g

  Intensywnie rosnąca roślina pnąca, osiągająca 2,5 - 3 m wys. Okazałe kielichowate kwiaty w wyjątkowej lazurowoniebieskiej barwie z białą gardzielą. Atrakcyjna roślina do obsadzania altan, pergoli, siatek i balkonów

  Producent: W. Legutko

  3,30 zł