e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • Cukinia ASTRA POLKA (Cucurbita pepo) - 2 g

  Cukinia ASTRA POLKA (Cucurbita pepo) - 2 g

  Odmiana o krzaczastym pokroju, odporna na mączniaka rzekomego. Plonuje od lipca do pierwszych przymrozków. Owoce o ciemnozielonej skórce i kruchym, jędrnym miąższu, długości 18-22 cm. Nie kumulują metali ciężkich. Zawierają dużo witaminy C.

  Producent: Plantico

  3,00 zł

 • Cukinia BRILLANTE F1 (Cucurbita pepo) - 15 nasion

  Cukinia BRILLANTE F1 (Cucurbita pepo) - 15 nasion

  Odmiana bardzo wczesna, o wyrównanych, cylindrycznych owocach. Okres wegetacji wynosi 50-55 dni. Owoce w kolorze ciemnozielonym z połyskiem. Rośliny mają doskonały wigor, szybko się regenerują. Odmiana odporna na choroby. Polecana do uprawy w otwartym gruncie.

  Producent: Pnos Ożarów Maz.

  10,50 zł

 • Cukinia CORA F1 (Cucurbita pepo) - 2 g

  Cukinia CORA F1 (Cucurbita pepo) - 2 g

  Odmiana o cylindrycznych, ciemnozielonych owocach, wczesna, bardzo plenna. Polecana do uprawy w gruncie i pod osłonami. Przeznaczona do spożywania w postaci faszerowanej, gotowanej lub przygotowanej na parze. Idealna do mrożenia.

  Producent: Vilmorin

  8,30 zł

 • Cukinia MIESZANKA ODMIAN (Cucurbita pepo) - 2 g

  Cukinia MIESZANKA ODMIAN (Cucurbita pepo) - 2 g

  Mieszanka kilku odmian cukinii, o maczugowatych, różnobarwnych owocach. Bogate w witaminy i sole mineralne owoce, osiągają fazę konsumpcyjną przy długości 15-20 cm. Młode owoce doskonale nadają się do sporządzania surówek i kiszenia, natomiast starsze spożywa się gotowane lub smażone.

  Producent: W. Legutko

  3,80 zł

 • Cukinia NEFRYT F1 (Cucurbita pepo) - 3 g

  Cukinia NEFRYT F1 (Cucurbita pepo) - 3 g

  Mieszańcowa odmiana wytwarzająca bardzo dużą ilość owoców. Owoce mają lśniącą, intensywnie zieloną skórkę z kremowymi kropkami lub plamkami. Skórka owoców dojrzałych jest ciemnozielona. Polecana szczególnie dla przetwórstwa: mrożonki, marynaty, kiszenie jak i na świeże spożycie.

  Producent: Pnos Ożarów Maz.

  4,10 zł

 • Cukinia NIMBA (Cucurbita pepo) - 2 g

  Cukinia NIMBA (Cucurbita pepo) - 2 g

  Odmiana wczesna, tworzy owoce maczugowate, jasnozielone z seledynowymi cętkami i ciemnozielonymi smugami. Miąższ grubości 2-3 cm, biało-kremowy, kruchy. Odmiana polecana do bezpośredniego spożycia oraz konserwowania i kiszenia.

  Producent: W. Legutko

  3,00 zł

 • Cukinia ORELIA F1 (Cucurbita pepo) - 2 g

  Cukinia ORELIA F1 (Cucurbita pepo) - 2 g

  Odmiana wczesna i bardz plenna. Owoce o barwie żółtej są długie,cylindryczne ok. 25 cm, nie przerastają. Otwarty pokrój roślin ułatwia zbiory.

  Producent: Vilmorin

  10,80 zł

 • Cukinia SORAYA (Cucurbita pepo) - 2 g

  Cukinia SORAYA (Cucurbita pepo) - 2 g

  Odmiana średniowczesna, plenna, plonuje do pierwszych przymrozków. Owoce maczugowate,w fazie konsumpcyjnej długości 15-35 cm. Skórka ciemnozielona, miąższ kruchy, jędrny,biały do jasnokremowego. Młode owoce są bogate w witaminę C. Polecana do bezpośredniego spożycia, konserwowania i kiszenia.

  Producent: Plantico

  3,10 zł

 • Cukinia STRIATO D`ITALIA (Cucurbita pepo) - 2 g

  Cukinia STRIATO D`ITALIA (Cucurbita pepo) - 2 g

  Odmiana wczesna o krzaczastym pokroju. Owoce maczugowate z delikatnymi bruzdami, o skórce marmurkowatej, ciemnozielonej z wydłużonymi jasnozielonymi plamami, które w miarę dojrzewania owocu stają się żółte. Miąższ kremowo-zielony, szczególnie smaczny u młodych owoców.

  Producent: W. Legutko

  4,20 zł

 • Cukinia TAPIR (Cucurbita pepo) - 2 g

  Cukinia TAPIR (Cucurbita pepo) - 2 g

  Odmiana o pokroju krzaczastym. Owoce są ciemnozielone z białymi dość szerokimi paskami na całej długości. Do duszenia, smażenia, zapiekania i faszerowania. Wysiew w kwietniu pod osłonami lub w maju do gruntu.

  Producent: Vilmorin

  3,10 zł

 • Cukinia TONDO DI PIACENZA (Cucurbita pepo) - 2 g

  Cukinia TONDO DI PIACENZA (Cucurbita pepo) - 2 g

  Odmiana wczesna, plenna, tworzy silne, szybko rosnące, niskie rośliny, na których pojawiają się okrągłe zielone owoce. Wyróżnia się ciemnozielonym kolorem skórki i jędrnym, dość zbitym miąższem. Wysiew nasion bezpośrednio do gruntu po 15 maja lub wysadzenie rozsady pod koniec maja, gdy temperatura jest wyższa niż 15 stopni.

  Producent: Plantico

  3,10 zł