e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • Cebula dymka biała SNOW BALL - 0,25 kg

  Cebula dymka biała SNOW BALL - 0,25 kg

  Odmiana średniowczesna o białej łusce. Kształt okrągły, miąższ dość twardy o łagodnym smaku i dużej zawartości suchej masy. Odmiana przeznaczona do bezpośredniego spożycia. Rozmiar: 15 - 20 mm. Ilość: 100 szt. Waga: 0,25 kg.

  5,50 zł

  Dostępność

 • Cebula dymka czerwona KARMEN - 0,25 kg

  Cebula dymka czerwona KARMEN - 0,25 kg

  Odmiana plenna średnio-późna. Tworzy cebule kuliste, lekko spłaszczone. Sucha łuska ciemnoczerwona, dobrze przylegająca. Masa cebuli 80 - 100 g. Miąższ czerwono - biały. Polecana do bezpośredniego spożycia (do sałatek), świetnie nadaje się do przechowywania oraz na przetwory.

  5,50 zł

  Dostępność

 • Cebula dymka STUTTGARTER RIESEN II - 0,5 kg

  Cebula dymka STUTTGARTER RIESEN II - 0,5 kg

  Bardzo plenna, średnio późna odmiana o mocnym systemie korzeniowym. Warzywa mają nieco spłaszczony kształt i osiągają imponujące rozmiary (90-160g). Miąższ jest soczysty, wybarwiony na kolor kremowobiały, ostry i bardzo smaczny.

  7,00 zł

  Dostępność

 • Cebula EXHIBITION (Allium cepa) - 1 g

  Cebula EXHIBITION (Allium cepa) - 1 g

  Odmiana wczesna, sałatkowa o wyjątkowo dużych cebulach. Cebule białe o łagodnym, słodkim smaku, pokryte słabą łuską. Przeznaczona do bezpośredniego spożycia. Doskonała na sałatki i surówki.

  Producent: Plantico

  6,50 zł

 • Cebula GLOBO sałatkowa (Allium cepa) - 3 g

  Cebula GLOBO sałatkowa (Allium cepa) - 3 g

  Późna sałatkowa odmiana o wyjątkowym smaku. Cebule wielkie, owalne, słomkowożółte. Uprawiana z rozsady może osiągnąć masę nawet 1000 g (średnia masa cebuli 700 - 750 g).

  Producent: Polan

  7,30 zł

 • Cebula siedmiolatka BAJKAL (Allium fistulosum) - 3 g

  Cebula siedmiolatka BAJKAL (Allium fistulosum) - 3 g

  Roślina trwała, mrozoodporna, na jednym miejscu nie powinna jednak pozostawać dłużej niż 3-4 lata, bo silnie wyjaławia glebę i zachwaszcza się. Użytkuje się szczypior. Zbiór - kwiecień do końca września.

  Producent: Polan

  3,60 zł

 • Cebula siedmiolatka KROLL (Allium fistulosum) - 2 g

  Cebula siedmiolatka KROLL (Allium fistulosum) - 2 g

  Roślina wieloletnia, mrozoodporna. Zielony, soczysty, o łagodnym smaku szczypior wyrasta bardzo wczesną wiosną. Tworzy zgrubienie w dolnej części rośliny i rozrastając się silnie wytwarza kępki wydłużonych, ściśle przylegających do siebie cebul.

  Producent: Plantico

  3,40 zł

 • Cebula siedmiolatka RED TOGA (Allium fistulosum) - 2 g

  Cebula siedmiolatka RED TOGA (Allium fistulosum) - 2 g

  Roślina trwała, mrozoodporna, użytkowana na szczypior. Tworzy zgrubienie o atrakcyjnej purpurowo czerwonej barwie, które przechodzi stopniowo w zielone, rurkowate liście.

  Producent: W. Legutko

  4,00 zł

 • Cebula SOCHACZEWSKA (Allium cepa L.) - 5 g

  Cebula SOCHACZEWSKA (Allium cepa L.) - 5 g

  Odmiana późna (141–147 dni), bardzo plenna i trwała, równocześnie załamująca szczypior. Skórka sucha i cienka koloru ciemnozłotego, dobrze przylegająca. Miąższ biały i jędrny o łagodny smaku. Cebule kuliste o masie 100–160 g. W równym stopniu nadaje się do bezpośredniego spożycia, przechowywania oraz na cele przetwórcze.

  Producent: Spójnia

  3,80 zł

 • Cebula SOPELEK (Allium cepa L.) - 2 g

  Cebula SOPELEK (Allium cepa L.) - 2 g

  Odmiana średiowczesna o oryginalnym kształcie. Niezależnie od warunków wegetacji wykazuje plonowanie, równomiernie załamuje szczypior. Cebule o masie do 200 g , o dość łagodnym smaku, można ją przechowywać 5 - 6 miesięcy.

  Producent: Torseed

  4,20 zł

 • Cebula szalotka ECHALION (Allium cepa) - 3 g

  Cebula szalotka ECHALION (Allium cepa) - 3 g

  Roślina wieloletnia, uprawiana często jako jednoroczna. Tworzy początkowo ciemnozielony szczypior, a następnie gniazda podłużnie jajowatych cebul o żółto-brązowej łusce, niekiedy z fioletowym odcieniem. Szalotka stanowi doskonałą przyprawę do wielu potraw nadając im delikatny smak. Polecana do uprawy w ogródkach przydomowych i działkowych na szczypior, zbiór pęczkowy lub zbiór dojrzałych cebul.

  Producent: W. Legutko

  5,80 zł

 • Cebula szalotka TOTO (Allium cepa) - 1 g

  Cebula szalotka TOTO (Allium cepa) - 1 g

  Odmiana wczesna, okres wegetacji od siewu do zbioru 105 dni. Tworzy lekko spłaszczone cebule o masie około 25 g, z ciemnozłotą dobrze przylegającą łuską. Miąższ biało-kremowy z zawartością suchej masy 13%. Odmiana przeznaczona do bezpośredniego spożycia.

  Producent: Plantico

  3,50 zł

 • Cebula Tonda Musona - 2 g

  Cebula Tonda Musona - 2 g

  Odmiana średniopóźna, odporna na mróz. Biała i okrągła cebula o słodkim miąższu. Nadaje się do bezpośredniego spożycia, suszenia oraz krótkiego przechowywania. Najlepiej udaje się na glebach żyznych, próchniczych, przepuszczalnych, ale dostatecznie wilgotnych. Wysiew nasion wprost do gruntu.

  Producent: Vilmorin

  4,00 zł

 • Cebula WOLSKA (Allium cepa) - 5 g

  Cebula WOLSKA (Allium cepa) - 5 g

  Odmiana bardzo późna, plenna, wyrównana, trwała w przechowywaniu. Miąższ biały, jędrny o dość ostrym smaku. Przydatna do bezpośredniego spożycia i długotrwałego przechowywania.

  Producent: Spójnia

  3,80 zł

 • Cykoria liściowa mieszanka odmian (Cichorium intybus) - 2 g

  Cykoria liściowa mieszanka odmian (Cichorium intybus) - 2 g

  Mieszanka różnych odmian cykorii liściowej, różniących się kształtem i barwą liści, może uatrakcyjnić grządkę z warzywami. Doskonała do surówek z dodatkiem selera i pieczarek. Stanowi źródło witamin i soli mineralnych. Posiada lekko gorzkawy smak. Zawiera intybinę, która pobudza apetyt i trawienie.

  Producent: Plantico

  2,60 zł

 • Cykoria sałatowa PALLA ROSA 3 (Cichorium intybus) - 2 g

  Cykoria sałatowa PALLA ROSA 3 (Cichorium intybus) - 2 g

  Odmiana cykorii do uprawy na zbiór jesienny i wczesno zimowy. Tworzy kulistą główkę, o czerwonych liściach. Liście mogą być spożywane na surowo jako dodatek do kanapek i sałatek. Są bogatym źródłem witamin i soli mineralnych. Zawierają intybinę - glikozyd o korzystnym działaniu na trawienie, odpowiedzialny za charakterystyczny, lekko gorzkawy smak.

  Producent: Plantico

  2,40 zł

 • Czosnek niedźwiedzi (Allium ursinum) - 0,5 g

  Czosnek niedźwiedzi (Allium ursinum) - 0,5 g

  Czosnek niedźwiedzi ma podwójne zastosowanie - jako warzywo, gdyż bogate w witaminę C liście są doskonałym dodatkiem do białego sera, sosów, zup (mogą być również kiszone), oraz jako roślina ozdobna.

  Producent: W. Legutko

  5,30 zł

 • Dynia bezłupinowa OLGA (Cucurbita pepo) - 3 g

  Dynia bezłupinowa OLGA (Cucurbita pepo) - 3 g

  Odmiana o nasionach nie posiadających łupiny owocowo-nasiennej. Przeznaczone do bezpośredniego spożycia lub przetwórstwa. Owoce kuliste, średniej wielkości, pokryte marmurkową, jasnozieloną i pomarańczową skórką. Miąższ jasnopomarańczowy, soczysty.

  Producent: Roltico

  3,30 zł

 • Dynia krzaczasta AMAZONKA (Cucurbita pepo) - 5 g

  Dynia krzaczasta AMAZONKA (Cucurbita pepo) - 5 g

  Odmiana o pół krzaczastym typie wzrostu, dzięki czemu może być uprawiana w małych ogródkach. Rośliny tworzą 3-6 kulistych owoców o wadze 1-2 kg.

  Producent: Spójnia

  3,40 zł

 • Dynia makaronowa PYZA (Cucurbita pepo) - 2 g

  Dynia makaronowa PYZA (Cucurbita pepo) - 2 g

  Łatwa w uprawie. Tworzy nieduże owoce 1,5 - 2 kg, wydłużone 25 - 30 cm, o pomarańczowej skórce. Z jednej rośliny zbierzemy kilka dyni. Miąższ jest jasny, w formie poprzecznie ułożonych włókien, które po ugotowaniu rozsypują się i przypominają makaron.

  Producent: W. Legutko

  2,60 zł