e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • Nożyce do żywopłotów teleskopowe - Greenmill GR6404

  Nożyce do żywopłotów teleskopowe - Greenmill GR6404

  Teleskopowe nożyce do żywopłotów. Regulacja długości ramion zapewniającym zwiększoną siłę cięcia przy minimalnym wysiłku. Cięcie w miejscach trudno dostępnych. Ostrza faliste, utwardzane. Wyposażone w odboje amortyzujące uderzenia. Długość ostrzy 23 cm

  Producent: Greenmill

  67,00 zł

 • Wolf-Garten Nożyce akumulatorowe do krzewów LI-ION POWER FINESSE 30 B

  Wolf-Garten Nożyce akumulatorowe do krzewów LI-ION POWER FINESSE 30 B

  LI-ION POWER FINESSE 30 B to lekkie i poręczne nożyce akumulatorowe przeznaczone do przycinania niewielkich żywopłotów oraz krzewów. Wyposażone w diamentowo szlifowane ostrze narzędzie umożliwia cięcie na długości piętnastu centymetrów. Zastosowany litowo-jonowy akumulator pozwala na pracę przez pół godziny na jednym ładowaniu.

  Producent: Wolf-Garten

  221,00 zł

 • Wolf-Garten Nożyce do bukszpanu, krzewów i żywopłotów HS-B

  Wolf-Garten Nożyce do bukszpanu, krzewów i żywopłotów HS-B

  Nożyce do bukszpanu HS-B używane są w celu nadawania kształtu krzewom bukszpanu i żywopłotom. Krótkie ostrza oraz bardzo stabilne uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego umożliwiają lekkie i zwrotne przycinanie krzewów. Możliwa jest indywidualna regulacja naprężenia wstępnego noży.

  Producent: Wolf-Garten

  139,00 zł

 • Wolf-Garten Nożyce do krzewów Spezial HS-TL

  Wolf-Garten Nożyce do krzewów Spezial HS-TL

  Nożyce do krzewów HS-TL marki WOLF-Garten gwarantują precyzyjne i efektywne przycinanie i formowania nasadzeń dzięki zastosowaniu podwójnie szlifowanych, wygiętych ostrzy z powłoką antyadhezyjną. Komfort użytkowania nożyc zapewniają doskonale wyprofilowane uchwyty wykonane z certyfikowanego drewna bukowego. Dodatkowym atutem narzędzia jest ogranicznik tłumiący uderzenia, odcinak służący do przycinania grubszych gałęzi. Układ tnący nożyc wyposażony jest we wstępną regulację naprężenia noży.

  Producent: Wolf-Garten

  145,00 zł