e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • Fiskars - Nożyce SP15

  Fiskars - Nożyce SP15

  W pełni hartowane nożyce Fiskars ze stali nierdzewnej, zapewniają czyste i zdrowe cięcie w ciasnych miejscach. Sekator jest idealny do skomplikowanych cięć roślin i kwiatów podczas przycinania i kształtowania.

  Producent: Fiskars

  46,00 zł

 • Fiskars - Nożyce uniwersalne SP45 Fingerloop (1001533)

  Fiskars - Nożyce uniwersalne SP45 Fingerloop (1001533)

  Sekatory Fiskars dzięki ergonomicznej konstrukcji są komfortowe i łatwe w użyciu. Ich ergonomiczne rączki zrobiono z niezwykle wytrzymałego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Ostrza ze stali nierdzewnej są chronione bezpiecznym zamknięciem w czasie przechowywania i transportu. Oferta sekatorów jednoręcznych składa się z kilku wyjątkowych serii. Praktyczną linię Fingerloop wyróżnia bezpieczny uchwyt chroniący palce.

  Producent: Fiskars

  85,00 zł

 • Fiskars - Nożyczki do roślin Solid SP13 (1051600)

  Fiskars - Nożyczki do roślin Solid SP13 (1051600)

  Doskonałe do cięcia roślin i kwiatów, precyzyjne ostrza Micro-Tip docinają do samego końca, ostrza ze stali nierdzewnej pozostają ostre nawet podczas intensywnego użytkowania.

  Producent: Fiskars

  50,00 zł

 • Fiskars - Sekator dźwigniowy, nożycowy PowerLever P56 (1026918)

  Fiskars - Sekator dźwigniowy, nożycowy PowerLever P56 (1026918)

  Sekator Fiskars PowerLever™ jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają małe i średniej wielkości dłonie. Zastosowanie innowacyjnego tworzywa FiberComp™ zapewnia wytrzymałość i niewielką wagę narzędzia. Opatentowany mechanizm PowerLever™ redukuje wysiłek potrzebny do pracy. Górne ostrze pokryte jest powłoką PTFE, która gwarantuje czyste cięcie.

  Producent: Fiskars

  111,00 zł

 • Fiskars - Sekator dźwigniowy, nożycowy S PowerGear™ X LX92

  Fiskars - Sekator dźwigniowy, nożycowy S PowerGear™ X LX92

  Przeznaczony do częstego przycinania świeżych gałęzi o maksymalnej średnicy do 38 mm. Dzięki dźwigniowej przekładni cięcie jest precyzyjne, gładkie i łatwe do wykonania.

  Producent: Fiskars

  208,00 zł

 • Fiskars - Sekator kowadełkowy PowerLever™ P741

  Fiskars - Sekator kowadełkowy PowerLever™ P741

  Sekator kowadełkowy Fiskars Plus (P741) to sekator z linii produktów w klasie średniej, która jest skierowana do użytkowników, którzy cenią sobie niezawodne narzędzia. Ponadto sekator Fiskars Plus P741 jest wyposażony w wytrzymałe kowadełko, dzięki czemu nie miażdży, lecz równo przecina gałęzie, dlatego jest idealny do cięcia suchych gałęzi o maksymalnej średnicy 24 mm.

  Producent: Fiskars

  107,00 zł

  Dostępność

 • Fiskars - Sekator kowadełkowy PowerStep P83 (111670)

  Fiskars - Sekator kowadełkowy PowerStep P83 (111670)

  Technologia PowerStep™ pozwala ciąć gałęzie w 1, 2 lub 3 krokach. Narzędzie automatycznie dobiera ilość kroków potrzebnych do przycięcia gałęzi

  Producent: Fiskars

  190,00 zł

 • Fiskars - Sekator kowadełkowy, hook (L) L39 SingleStep™ (1001430)

  Fiskars - Sekator kowadełkowy, hook (L) L39 SingleStep™ (1001430)

  Przeznaczony do cięcia suchych, twardych gałęzi o maksymalnej średnicy 40 mm. Górne ostrze z hartowanej stali pokryte nieprzywieralną powłoką gwarantującą czyste cięcie, kowadełko wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium.

  Producent: Fiskars

  145,00 zł

  Dostępność

 • Fiskars - Sekator nożycowy P26 (111260)

  Fiskars - Sekator nożycowy P26 (111260)

  Sekator nożycowy P26 przeznaczony do precyzyjnego cięcia suchych i twardych gałęzi. Model ten posiada wytrzymałe i wygodne rączki. Górne ostrze zostało pokryte powłoką PTFE do zmniejszania tarcia. Doskonale nadaje się dla osób prawo- i leworęcznych. Posiada otwór do zamocowania zawieszki na nadgarstek.

  Producent: Fiskars

  59,00 zł

  Dostępność

 • Fiskars - Sekator ogrodowy profesjonalny P90

  Fiskars - Sekator ogrodowy profesjonalny P90

  Umożliwia precyzyjne i równe cięcie świeżego drewna, ostrze nożycowe pozwala ciąć bardzo blisko łodygi, nieprzywieralna powłoka PTFE, która minimalizuje tarcie podczas cięcia, hartowane, wymienne górne ostrze, specjalne wgłębienie w ostrzu umożliwia cięcie drutu.

  Producent: Fiskars

  145,00 zł

 • Fiskars - Sekator ręczny SP27 (111270)

  Fiskars - Sekator ręczny SP27 (111270)

  Mocne ostrza umożliwiają cięcie kartonu, cienkiej blachy, drutu i węża PCV

  Producent: Fiskars

  57,00 zł

 • Nożyce do gałęzi RT53/225

  Nożyce do gałęzi RT53/225

  Praktyczne, lekkie, zapewniające łatwe cięcie. Ostrza z hartowanej stali z precyzyjnym szlifem. Wytrzymałe, owalne ramiona zapewniające wygodną pracę i pewny uchwyt

  Producent: Raco

  68,00 zł

 • Sekator gąsienicowy z piłą do gałęzi - Grennmill GR6603

  Sekator gąsienicowy z piłą do gałęzi - Grennmill GR6603

  Sekator gąsięnicowy z piłą do cięcia gałęzi w miejscach trudno dostępnych.

  Producent: Greenmill

  85,00 zł

 • Sekator gąsienicowy z piłą do gałęzi- Greenmill GR6601

  Sekator gąsienicowy z piłą do gałęzi- Greenmill GR6601

  Doskonały do cięcia gałęzi wysoko położonych lub znajdujących się w miejscach trudno dostępnych. Współpracuje z aluminiowym trzonkiem teleskopowym GR6610d. 3 lata gwarancji na wady materiału. Wysokogatunkowa stal hartowana

  Producent: Greenmill

  48,00 zł

 • Sekator tradycyjny

  Sekator tradycyjny

  Wykonany ze specjalnej stali karbonowej, przeznaczony do kwiatów i pędów, rączki powlekane tworzywem antypoślizgowym, uchwyt z poręczną blokadą ostrza,długość całkowita 20 cm.

  Producent: Bradas

  33,00 zł

 • Wolf-Garten Nożyce wielofunkcyjne RA-X

  Wolf-Garten Nożyce wielofunkcyjne RA-X

  Nożyce Wolf-Garten RA-X mają wielostronne zastosowanie, można je stosować do: cięcia kwiatów i cienkich gałęzi, opakowań, papieru, tektury i tapety. Dzięki specjalnie zintegrowanemu ostrzu przeznaczone są także do cięcia drutu. Łatwe w czyszczeniu ostrza ze stali szlachetnej

  Producent: Wolf-Garten

  91,00 zł

 • Wolf-Garten Sekator kowadełkowy RS 2500 Comfort Plus

  Wolf-Garten Sekator kowadełkowy RS 2500 Comfort Plus

  Sekator RS 2500 posiada kowadełkową technikę tnącą oraz blokadę obrotową. Jest odpowiedni dla użytkowników prawo i leworęcznych. Ostrza pokryte są powłoką antyadhezyjną, posiadają także ocynkowany korpus.  Ergonomiczny uchwyt z miękką, gumowaną górną powierzchnią zapewniają bezpieczne trzymanie podczas pracy.

  Producent: Wolf-Garten

  91,00 zł

 • Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy Premium Plus RS 4000

  Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy Premium Plus RS 4000

  Sekatory z serii Premium stworzone dla wszystkich, którzy mają mnóstwo pracy związanej z przycinaniem. Wyposażony w regulację napięcia ostrzy pokrytych powłoką antyadhezyjną i zintegrowaną sprężynę. Wygodny i bezpieczny uchwyt wyposażony w miękką, gumową powierzchnię i 30° kąt pracy gwarantuje maksymalny komfort pracy. Wymienne ostrza. Dostosowane zarówno dla prawo jak i lewo ręcznych użytkownik. Umożliwia dokładne cięcie twardszych gałęzi o średnicy do 25 mm.

  Producent: Wolf-Garten

  113,00 zł

 • Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy Professional RS 5000

  Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy Professional RS 5000

  Zaprojektowany specjalnie na potrzeby i wymagania użytkowników kowadełkowy aluminiowy sekator »Professional« RR 5000 przekonuje do siebie najwyższą jakością oraz długą żywotnością. Wynik: czyste, precyzyjne cięcie, bez potrzeby nadcinania, nawet po wykonaniu tysiąca cięć. Jedyna w swoim rodzaju jest sprężyna bezpiecznie zintegrowana w głowicy tnącej. Dzięki odgiętej o 30° głowicy tnącej chronione SA staw dłoni oraz przedramię.

  Producent: Wolf-Garten

  195,00 zł

 • Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy RS-EN

  Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy RS-EN

  Poręczny i wytrzymały kowadełkowy sekator RS-EN wyposażony w pokryte powłoką antyadhezyjną ostrze oraz ocynkowany korpus, umożliwia lekkie cięcie dzięki zastosowaniu kowadełkowej techniki tnącej. Narzędzie nadaje dla użytkowników prawo i leworęcznych.

  Producent: Wolf-Garten

  75,00 zł