e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

FERTISAL Nawóz do uzyskiwania bujnych kwiatów i właściwego pokroju innych roślin ozdobnych - 200 g

Producent : Sumin

Cena:9,50 zł

Nawóz stosuje się celem uzyskania bujnych kwiatów na roślinach ozdobnych balkonowych, tarasowych, rabatowych np. takich jak pelargonie, surfinie, niecierpki itp, wieloletnich ogrodowych np róże, piwonie oraz jednorocznych np. astry, złocienie itp.
Zaleca się stosowanie tego nawozu wraz z nawozem Fertisal do zwiększania ilości pąków. 

Fertisal do bujnych kwiatów polecany jest także dla roślin ozdobnych nie kwitnących hodowanych ze wzgledu na ich ozdobną postać, aby uzyskać właściwy pokrój oraz rozwój liści i pędów.

Tajemnicą nawozów Fertisal jest zawarta w tym ze posiadają one w swoim składzie bardzo duże ilości fosforu i potasu które odpowiadają za kwitnienie oraz pokrój rośliny.

Zawartość opakowania wystarcza do sporządzenia 100l gotowego roztworu. Fertisal do uzyskania bujnych kwiatów występuje w formie proszku wysokoskoncentrowanego o składzie zbilansowanym z mikroelementami chelatowanymi przeznaczonego do rozpuszczania w wodzie.

Dawkowanie: 4 g nawozu w postaci sypkiej (1/4 miarki - dołączona do nawozu) w 2 litrach wody. Stosować przed tuż przed kwitnieniem z każdym podlewaniem aż do końca sezonu . Rośliny świeżo kupione, przesadzane w nowe podłoże zacząć nawozić po 2-3 tygodniach.

Zobacz pozostałe produkty z tej samej kategorii:

  • YaraMila Complex (Hydrocomplex) - 10 kg nawóz do roślin ogrodniczych
  • Azofoska - nawóz ogrodniczy - 10 kg
  • Substral Osmocote - nawóz burza kwiatów BALKON (długo działający) - 300 g
  • YaraMila Complex (Hydrocomplex) -  2 kg nawóz do roślin ogrodniczych
  • Azofoska - nawóz ogrodniczy -  5 kg