e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

SUBSTRAL Nawóz Magiczna Siła Startowy + Ukorzeniacz - 200 g

Producent : Substral

Cena:17,00 zł

Substral Magiczna Siła to specjalistyczny, bogaty w fosfor (52%) nawóz interwencyjny, którego celem jest budowa silnego systemu korzeniowego. Mocny system korzeniowy ma podstawowy wpływ na właściwy rozwój rośliny. Do stosowania przy siewie, pikowaniu, sadzeniu. Rozpuszczalny w wodzie koncentrat można stosować dolistnie i doglebowo.
Nawóz można stosować raz w tygodniu, jego aplikacja jest prosta i wygodna - łączy podlewanie z nawożeniem. Wysoko wydajny koncentrat (1g na 1 litr wody), sprawia, że opakowanie wystarczy nawet na kilkaset litrów wody.
Nawóz jest łatwo przyswajalny przez rośliny, nie grozi przenawożeniem i wypaleniem, zapewnia szybkie i widoczne efekty. Przy regularnym stosowaniu Magiczna Siła wzmacnia roślinę, przedłuża okres kwitnienia, zwiększa liczbę kwiatów. Specjalna mieszanka bogata w makro i mikroelementy zaspokaja potrzeby żywieniowe rośliny, uzupełnia niedobory, wspomaga wzrost.
 
Jak stosować
Nawożenie podczas podlewania. Nawóz rozpuścić w konewce.
Dawkowanie - 1 g na 1 L wody (2 łyżeczki na 10 L).
 
Stosować przy sadzeniu, podlewaniu bryły korzeniowej, pikowaniu rozsad, podczas siewu nasion warzyw i kwiatów oraz wzmocnienia wschodów.
 
Skład produktu
Nawóz WE NPK 10+52+10% (m/m).
 
Azot (N) całkowity 10%, w tym amonowy 7.6%, amidowy 2.4%, pięciotlenek fosforu (P2O5) 52% rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie, tlenek potasu (K2O) 10% rozp. w wodzie z mieszaniną mikroskładników pokarmowych bor (B) 0.02% rozp. w wodzie, miedź (Cu) 0.015% rozp. w wodzie, schelatowane w EDTA, żelazo (Fe) 0.12% rozp. w wodzie, schelatowane w DTPA, mangan (Mn) 0.06% rozp. w wodzie, schelatowane w EDTA, cynk (Zn) 0.015% rozp. w wodzie, achelatowane w EDTA, molibden (Mo) 0.010% rozp. w wodzie.

Zobacz pozostałe produkty z tej samej kategorii:

  • Azofoska - nawóz ogrodniczy -  3 kg
  • Substral Osmocote - nawóz burza kwiatów BALKON (długo działający) - 300 g
  • TerraCottem universal - 100 g (zwiększa zdolność podłoża do magazynowania wody)
  • Magiczna Siła - nawóz do Kwiatów BALKONOWYCH - 250 g
  • Fructus - uniwersalny nawóz granulowany - 5 kg
  • AquaGel (magazyn wody dla roślin doniczkowych i rabatowych) -  60 g
  • AquaGel (magazyn wody dla roślin doniczkowych i rabatowych) - 1 kg
  • Magiczna Siła Burza Kwiatów - nawóz do PELARGONII - 200 g