e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Toxan płynny - 200 ml (Bromadiolone)

Producent : Fregata

Cena:11,00 zł

Gotowa do użycia przynęta w postaci płynu przeznaczona do zwalczania myszy i szczurów wewnątrz i wokół budynków, na terenach otwartych (parki, korty tenisowe, kempingi, itp.) i na wysypiskach śmieci.
Toxan płynny jest bardzo skutecznym preparatem do zwalczania inwazji gryzoni (mysz domowa, mysz polna, szczur wędrowny) na obszarach, gdzie dostęp do wody jest ograniczony oraz w miejscach gdzie ich naturalny pokarm jest zbyt konkurencyjny w stosunku do przynęt stałych w postaci granulatu, płatków, past lub kostek (np. hale produkcyjne, piekarnie, magazyny). W innych miejscach preparat wykładany obok trutek w formie stałej znacznie zwiększa skuteczność deratyzacji.

Substancja czynna:

0,005 % bromadiolone (antykoagulant jednodawkowy II generacji)

Zawiera również:
silnie gorzką substancję ograniczającą ryzyko spożycia produktu przez organizmy niebędące przedmiotem zwalczania

Forma użytkowa:
Preparat w postaci płynu do zatruwania różnych przynęt pokarmowych lub do podawania do picia.

Stosowanie:      

 • Jako płynna trutka

  Preparat należy podawać gryzoniom do picia w płytkich naczyniach lub poidełkach wstawionych w karmniki, w miejscach występowania gryzoni, w porcjach po około 100 ml.
  Ten sposób stosowania idealnie sprawdza się przy zwalczaniu gryzoni na obszarach gdzie dostęp do wody jest ograniczony oraz w miejscach gdzie ich naturalny pokarm jest zbyt konkurencyjny w stosunku do przynęt w postaci past, granulatów, płatków i innych przynęt stałych. Preparat jest szczególnie polecany do użycia w obiektach przeznaczonych do składowania ziarna czy pasz oraz wszystkich innych miejscach, w których nie ma bezpośredniego dostępu do wody (pomieszczenia magazynowe, hale produkcyjne, korty tenisowe itp.). W innych miejscach preparat wykładany obok trutek w formie stałej znacznie zwiększa skuteczność akcji deratyzacyjnej.

 • Przygotowanie trutki pokarmowej

  Preparatem można nasączać różnorodne przynęty chętnie spożywane przez gryzonie w danym miejscu (chleb, słodycze, owoce, ryby, mięso itp.).

Zobacz pozostałe produkty z tej samej kategorii:

 • Pułapka na szczury
 • Łapka na szczury metalowa
 • Atrax pasta - 1 kg (Difenakum)
 • Derat pasta - 120 g (z dodatkiem mieszanki zbóż i ziaren)
 • MYSZOŁAPKA - pułapka na myszy drewniana
 • Derat kostka - 300 g (preparat gryzoniobójczy)
 • Rat Killer Perfekt granulat - 1 kg (Brodifakum)
 • Atrax płatki - 150 g (Difenakum)