e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog

 • Wolf-Garten Rozsiewacz, siewnik uniwersalny WE330

  Wolf-Garten Rozsiewacz, siewnik uniwersalny WE330

  Siewnik ogrodowy WE 330 marki WOLF-Garten to wygodne i łatwe w obsłudze narzędzie, które umożliwi Ci wysianie nasion czy rozmieszczenie nawozu w niezwykle krótkim czasie. Siewnik wykonany jest z antystatycznego tworzywa sztucznego co sprawia, że jest on niezwykle trwałym narzędziem.

  Producent: Wolf-Garten

  153,00 zł

 • Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy POWER CUT Comfort Plus RS 750

  Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy POWER CUT Comfort Plus RS 750

  Dwuręczny sekator kowadełkowy Comfort Plus RS 750 to idealne narzędzie do cięcia twardych i martwych gałęzi o średnicy do 45 mm.

  Producent: Wolf-Garten

  238,00 zł

 • Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy Premium Plus RS 4000

  Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy Premium Plus RS 4000

  Sekatory z serii Premium stworzone dla wszystkich, którzy mają mnóstwo pracy związanej z przycinaniem. Wyposażony w regulację napięcia ostrzy pokrytych powłoką antyadhezyjną i zintegrowaną sprężynę. Wygodny i bezpieczny uchwyt wyposażony w miękką, gumową powierzchnię i 30° kąt pracy gwarantuje maksymalny komfort pracy. Wymienne ostrza. Dostosowane zarówno dla prawo jak i lewo ręcznych użytkownik. Umożliwia dokładne cięcie twardszych gałęzi o średnicy do 25 mm.

  Producent: Wolf-Garten

  77,00 zł

 • Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy Professional RS 5000

  Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy Professional RS 5000

  Zaprojektowany specjalnie na potrzeby i wymagania użytkowników kowadełkowy aluminiowy sekator »Professional« RR 5000 przekonuje do siebie najwyższą jakością oraz długą żywotnością. Wynik: czyste, precyzyjne cięcie, bez potrzeby nadcinania, nawet po wykonaniu tysiąca cięć. Jedyna w swoim rodzaju jest sprężyna bezpiecznie zintegrowana w głowicy tnącej. Dzięki odgiętej o 30° głowicy tnącej chronione SA staw dłoni oraz przedramię.

  Producent: Wolf-Garten

  148,00 zł

 • Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy RS-EN

  Wolf-Garten Sekator ogrodniczy kowadełkowy RS-EN

  Poręczny i wytrzymały kowadełkowy sekator RS-EN wyposażony w pokryte powłoką antyadhezyjną ostrze oraz ocynkowany korpus, umożliwia lekkie cięcie dzięki zastosowaniu kowadełkowej techniki tnącej. Narzędzie nadaje dla użytkowników prawo i leworęcznych.

  Producent: Wolf-Garten

  54,00 zł

 • Wolf-Garten Sekator ogrodniczy nożycowy POWER CUT Comfort Plus RR 750

  Wolf-Garten Sekator ogrodniczy nożycowy POWER CUT Comfort Plus RR 750

  Dwuręczny sekator dwuostrzowy Comfort Plus RR 750 to idealne narzędzie do precyzyjnego cięcia gałęzi o średnicy do 45 mm.

  Producent: Wolf-Garten

  238,00 zł

 • Wolf-Garten Sekator ogrodniczy nożycowy POWER CUT RR 530

  Wolf-Garten Sekator ogrodniczy nożycowy POWER CUT RR 530

  Dwuręczny sekator dwuostrzowy RR 530 to idealne narzędzie do precyzyjnego cięcia gałęzi o średnicy do 30 mm. Ostrza narzędzia pokryte są powłoką antyadhezyjną chroniącą przed pokryciem ostrzy klejącym sokiem drzew, dzięki czemu każde cięcie przychodzi lekko i sprawnie. Ergonomiczny uchwyt zakończony jest wygodnymi rączkami pokrytymi tworzywem. Gumowe ograniczniki wewnątrz uchwytu chronią dłonie użytkownika przed uderzeniem oraz asystują w czasie pracy zapewniając maksymalny komfort.

  Producent: Wolf-Garten

  115,00 zł

 • Wolf-Garten Sekator ogrodniczy nożycowy Premium Plus RR 4000

  Wolf-Garten Sekator ogrodniczy nożycowy Premium Plus RR 4000

  Sekatory z serii Premium stworzone dla wszystkich, którzy mają mnóstwo pracy związanej z przycinaniem. Wyposażony w regulację napięcia ostrzy pokrytych powłoką antyadhezyjną i zintegrowaną sprężynę. Wygodny i bezpieczny uchwyt wyposażony w miękką, gumową powierzchnię i 30° kąt pracy gwarantuje maksymalny komfort pracy. Wymienne ostrza. Dostosowane zarówno dla prawo jak i lewo ręcznych użytkownik. Umożliwia dokładne cięcie gałęzi o średnicy do 22 mm.

  Producent: Wolf-Garten

  77,00 zł

 • Wolf-Garten Sekator ogrodniczy nożycowy Professional RR 5000

  Wolf-Garten Sekator ogrodniczy nożycowy Professional RR 5000

  Zaprojektowany specjalnie na potrzeby i wymagania użytkowników dwuostrzowy aluminiowy sekator »Professional« RR 5000 przekonuje do siebie najwyższą jakością oraz długą żywotnością. Wynik: czyste, precyzyjne cięcie, bez potrzeby nadcinania, nawet po wykonaniu tysiąca cięć. Bardzo stabilne profesjonalne uchwyty aluminiowe z gładką wkładką z tworzywa sztucznego idealnie leżą w dłoni.

  Producent: Wolf-Garten

  148,00 zł

 • Wolf-Garten Sekator ogrodniczy nożycowy RR-EN

  Wolf-Garten Sekator ogrodniczy nożycowy RR-EN

  Poręczny i wytrzymały dwuostrzowy sekator RR-EN wyposażony w pokryte powłoką antyadhezyjną ostrze oraz ocynkowany korpus umożliwia precyzyjne i czyste cięcie dzięki zastosowaniu dwuostrzowej techniki tnącej. Narzędzie nadaje się dla użytkowników prawo i leworęcznych. Uchwyt wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

  Producent: Wolf-Garten

  54,00 zł

 • Wolf-Garten Skrobak do szczelin KF-2K

  Wolf-Garten Skrobak do szczelin KF-2K

  Skrobak do szczelin Wolf-Garten przeznaczony jest do usuwania trawy, mchu i chwastów ze szczelin między płytami, narożników murów oraz schodów. Galwanizowany, hartowany nóż stalowy gwarantuje długą żywotność i dokładne cięcia.

  Producent: Wolf-Garten

  22,00 zł

 • Wolf-Garten Spulchniacz KA-2K

  Wolf-Garten Spulchniacz KA-2K

  Spulchniacz KA-2K firmy WOLF-Garten umożliwia chroniące system korzeniowy spulchnianie i napowietrzanie w skalnikach, grządkach oraz doniczkach balkonowych.

  Producent: Wolf-Garten

  23,00 zł

 • Wolf-Garten Widełki LU-2B

  Wolf-Garten Widełki LU-2B

  Widełki do przesadzania WOLF-Garten LU-2B zaprojektowane zostały do sadzenia i przesadzania roślin doniczkowych. Wyjątkowo wygodny i ergonomiczny uchwyt sprawia, że praca nimi jest wyjątkowo przyjemna.

  Producent: Wolf-Garten

  36,00 zł

 • Wycinacz chwastów

  Wycinacz chwastów

  Szerokość robocza: 9 cm Długość narzędzia: 125 cm

  Producent: Kard

  19,00 zł