e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog produktów

 • Agrecol - Hortensja niebieska (nawóz barwiący) - 250 g

  Agrecol - Hortensja niebieska (nawóz barwiący) - 250 g

  Łatwo rozpuszczalny, doskonale przyswajalny profesjonalny nawóz zawierający pierwiastek powodujący przebarwienie kwiatów hortensji na kolor niebieski. Przeznaczony do nawożenia wszelkich odmian hortensji. Zawarta w nawozie siarka utrwala kwaśny odczyn podłoża, ułatwiając i wydłużając efekt barwiącego działania.

  Producent: Agrecol

  8,00 zł

 • MINERAL ŻEL AGRECOL Nawóz do roślin kwitnących - 1 L

  MINERAL ŻEL AGRECOL Nawóz do roślin kwitnących - 1 L

  Szybko i długo działający nawóz płynny w postaci łatwo rozpuszczalnego w wodzie żelu. Przeznaczony do nawożenia wszelkich odmian roślin kwitnących, uprawianych w domach, na balkonach, rabatach i w ogrodach. Zalecany również w uprawach hydroponicznych. Koncentrat wystarcza na 300 litrów.

  Producent: Agrecol

  16,00 zł

 • MINERAL ŻEL Nawóz do storczyków 250 ml - AGRECOL

  MINERAL ŻEL Nawóz do storczyków 250 ml - AGRECOL

  Wysoko skondensowany nawóz mineralny w postaci żelu. Zapewnia łatwe dozowanie, dobrą rozpuszczalność oraz szybkie i długotrwałe działanie. Przeznaczony do nawożenia storczyków. Agrecol „Mineral żel” to specjalnie dobrana kombinacja składników pokarmowych w formie łatwo przyswajalnej przez rośliny. Na 200 litrów wody.

  Producent: Agrecol

  7,00 zł

 • Nawóz do BONSAI z witaminą C - 290 g

  Nawóz do BONSAI z witaminą C - 290 g

  Specjalistyczny, skoncentrowany, wieloskładnikowy, płynny nawóz mineralny z dodatkiem witaminy C. Zawiera komplet makro i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin uprawianych w formie bonsai. Wystarcza na 75 L wody.

  Producent: Agrecol

  7,00 zł

 • Nawóz do palm, juk i dracen - 250 ml AGRECOL

  Nawóz do palm, juk i dracen - 250 ml AGRECOL

  Wysokiej jakości płynny, wieloskładnikowy nawóz organiczno-mineralny przeznaczony do nawożenia wszelkich odmian palm, juk, dracen. Nawóz ten działa szybko, efektywnie oraz długotrwale. Jest wydajny, skuteczny i bezpieczny dla środowiska.

  Producent: Agrecol

  6,00 zł

 • PYLICOL 10 ml - do zapylania pomidorów

  PYLICOL 10 ml - do zapylania pomidorów

  Preparat do zapylania pomidorów, papryki, truskawek, porzeczek i wiśni. Specjalna formuła wpływa pozytywnie na zawiązywanie się większej ilości owoców.

  Producent: Agrecol

  9,00 zł